iPhone 7 Plus Kameraları İçin Yeni Reklam Filmleri

0
89
iPhone 7 Plus

Ürünleri için reklamlara verdiği önem tüm masraflarına ve giderlerine rağmen devam ediyor. Özellikle son dönemde iyiden iyiye artış göstermeye başlayan reklam çalışmaları ile beraber artık markanın belli aralıklarla reklam filmleri yayınladığını da biliyoruz.

Son olarak geçtiğimiz günlerde Apple Watch serisi için yeni bir reklam filmi yayınlayan Apple’ın daha fazla hareketi vurgulayan saat reklamından sonra şimdi de yeni iPhone 7 Plus reklamları yayınlandı.

Yeni Reklamlarda Neler Öne Çıkıyor?

Bu noktada iPhone 7 Plus için yayınlanan yeni reklam filmlerinin yine kamera odaklı olduğunu belirtelim. Özellikle uzun süredir konuşulan Portre modu kamera özelliğini bir kez daha vurgulamak isteyen Apple’ın bu reklam filmlerinde de yine iPhone 7 Plus Portre modunu ele aldığını da belirtelim.

Daha öncede yayınlanan portre modu reklam filmlerine benzer bir reklam şeridi yayınlayan markanın bu kez ise kamera modu ile ilgili kullanım detaylarını öne çıkaran iki yeni reklam filmi yayınlandığını da ekleyelim.

Reklam filmlerinin ise yine Apple’ın alışılagelmiş sisteminde olduğu gibi oldukça kısa 20 saniyeyi geçmeyen filmler olduğunu da ekleyelim. Söz konusu reklam filmlerinde ise iki farklı portre modu özelliği öne çıkmakta.

Apple Reklam Çalışmaları Sonuç Verdi Mi?

Tüm bu yeni reklam filmlerinden sonra bir kez daha Apple’ın reklam politikalarında izlediği yollar gündem oldu. Şöyle ki açıklanan mali tablolarda Apple’ın en çok giderlerinden birisinin de reklam giderleri olduğu biliniyor.

Fakat 2017 ilk çeyreği için açıklanan satış rakamlarını gördüğümüzde hem Apple Watch serisi için hem de iPhone serisi için tüm bu reklamların bir hayli işe yaradığını da net bir şekilde görebiliyoruz. Haliyle Apple’ın bu şekilde reklam filmi stratejisine de devam edeceği netlik kazanmış durumda. Bundan sonraki reklam filmlerinin ne konuda olacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE'yi iPhone 6S'e Dönüştürebilirsiniz

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?