iPhone 7 Plus İçin Yine Yeni Yeniden Reklam Filmi

0
83
iPhone 7 Plus

Apple’ın şu an için en çok önem verdiği akıllı telefon serilerinden birisi iPhone 7 Plus akıllı telefonları. Yayınlandığı ilk andan itibaren zaten markanın satışlarını yukarı doğru çıkarmayı başaran akıllı telefonun açıklanan son rakamlarla beraber markanın en çok satan akıllı telefon modeli olduğu da ortaya çıkmıştı.

2017 ilk çeyreğinde yapılan açıklamada da sadece sözde değil verilerde de Apple’ın iPhone 7 Plus modelinin en çok satan Plus modeli olduğu ortaya çıkmıştı. Tüm bu haberlerden sonra Apple yeni seri akıllı telefonları üzerinde daha fazla durmaya başladı.

iPhone 7 Plus Portre Modu Ne Kadar Başarılı?

iPhone 7 Plus modelinde teknik özellikler, tasarım detayları gibi değişiklikler bir yana dursun telefonun en çok öne çıkmasını sağlayan özelliği Apple’ın ilk kez kullandığı çift kamera sistemi olmuştu. Kamera özellikleri ile en iyi akıllı telefon modellerinden de biri olan serinin kendine özgü Portre modu adı verilen mod ise adeta Apple ile markalaştı. Tabi bu noktada Apple’ın markalaşmasını sağlayan bir yandan da Apple.

Gerçekten başarılı bir fotoğraf modu olsa da Apple’ın sürekli olarak yeni reklamlar yayınlanmasının iPhone 7 Plus Portre modunun öne çıkmasında daha etkili olduğunu da söyleyebiliriz. Bu noktada henüz geçtiğimiz günlerde 3 farklı reklam filmi yayınlayan markanın bununla beraber şimdilerde 2 farklı reklam videosu da yayınlandı.

Yine Portre Modu Önde

Yayınlanan yeni videolarda da yine portre modu öne çıkarılıyor. Bu kez hareket halinde çekim modunun ne kadar başarılı olduğunu öne çıkaran iki reklam videosu yayınlayan Apple’ın yine reklam filmleri için sadece 15 saniye gibi bir süre belirlemesi de stratejisini değiştirmediğini de gösteriyor.

Söz konusu reklam filmleri epey bir ilgi çekmeyi başarırken portre modunun hemen hemen tüm özelliklerinin bu şekilde kısa reklamlarla belli aralıklarla Apple tarafından yayınlanması da beklentiler arasında. Bundan sonraki modellerde reklam sürelerinin de aynı olması bekleniyor. Yeni reklam filmlerini ise aşağıda bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 7 hakkında herşey

https://youtu.be/swS9MNh-oz8

https://youtu.be/TEMuA_e71iY

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?