iPhone 7 Plus için en iyi ekran koruyucu filmler

6
1484

iPhone 7 Plus büyük bir ekrana sahip ama ekran büyüklüğü arttıkça da çatlamalara veya çizilmelere bir o kadar yatkın. iPhone 7 Plus alır almaz, yanında bir de ekran koruyucu cam filmi almayı unutmayın.

Bu yazımızda dünyanın en iyileri olarak görülen 5 iPhone 7 Plus ekran koruyucularını inceleyeceğiz.

AmFilm temperli cam (2’li)

Özellikle iPhone 7 Plus (ve iPhone 6s Plus) için tasarlanan amFilm temperli cam ekran koruyucu 3D Touch uyumludur, bu sayede ekrana sıkıca bastığınızda kırma riski ortadan kalkacak. Aslında, temperli cam esas itibarıyla kırılmaya karşı dayanıklıdır, bu yüzden çatlaklar olabilir. Ama yine de bu parçalar bir arada tutulacağından, elinizi kesme riski ortadan kalkmaktadır.

Bu iPhone 7 Plus ekran koruyucu filmler , ekranda parmak izinizi önlemek için ellerinizdeki yağları engelleyen oleofobik bir kaplama ile kaplıdır (böylece KFC’nin en iyi kovasında yemek yerken Candy Crush oynayabilirsiniz)

AmFilm ekran koruyucu filmler çok doğal bir görünüme sahiptir. Ekranda olduğunu farketmezsiniz bile. Ülkemizde şimdilik satıldığı bir yer göremedik. Ama Ebay gibi uluslar arası sitelerden 9 dolara alabileceğiniz bu iPhone 7 ekran filmi, paket içinde 2 adet olarak geliyor. Ayrıca paket içinde Islak / kuru mendil, toz giderme çıkartmaları, sıkma kartı ve kurulum ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

 

Maxboost temperli cam (2’li)

Maxboost, sadece 0,2 mm (en fazla 0,3 mm) olan “dünyanın en incetemperli cam ekran koruyucusuna sahiptir; bu sayede dokunmatik duyarlılığınızı asla kaybetmezsiniz veya bu koruyucunun gerçekten orada olduğunu fark edemezsiniz.

Maxboost’un temperli cam ekran koruyucusu, iPhone 7 Plus’ı kılıf ile kullanmak isteyenler için mükemmeldir çünkü kenarlar arasında küçük bir boşluk bulunmaktadır.

Üzerinde hidrofobik ve oleofobik bir katman bulunan bu ekran koruyucusu temiz kalacak ve böylece mikrofiber bir bez taşımanıza gerek kalmayacak.

İki paket halinde gelir ve ömür boyu “sorunsuz” bir garanti sunar, bu nedenle herhangi bir sorun ters giderse (kabarcıklar, kırılmalar), Maxboost’a haber verin ve bedelsiz olarak yenisi ile değiştireceklerdir.

 

Maxboost iPhone 7 Plus ekran koruyucu filmler’i şu an için ülkemizden satın almanız mümkün olmamakla birlikte ebay, amazon gibi sitelerden 18 dolar civarında 2 adet filmi 1 paket içinde alabilirsiniz.

Yootech temperli cam (2’li)

Yootech tarafından yapılan bu iPhone 7 Plus ekran cam filmi 1 pakette 2 cam filmi içermekte. Yootech ekran koruyucuları çok ince; neredeyse 0.3 mm kalınlığında ve % 99,9 netlik vaat ediyor, bu nedenle ekranınızda koruyucuyu bile fark etmeyeceksiniz.

Bu koruyucular, iPhone 7 Plus ekranınızın düz kısmını tamamen kaplar, sadece kılıfa sığması için kenarda küçük bir boşluk var. Bir kılıf olmadan, ekran koruyucunun ulaşamadığı kenar kısmında çizikle karşılaşabilirsiniz.

Yootech’in temperli cam ekran koruyucuları ömür boyu bir garanti ile geliyor. Amazon gibi uluslararası sitelerden Yootech ekran cam filmini 6.99 dolara alabilirsiniz.

Tech Armor balistik cam (2’li)

En dayanıklı iPhone 7 Plus ekran koruyucusu ile karşı karşıyayız diyebiliriz. Tech Armor Balistik cam ekran koruyucusu, Japon Asahi camının çok katmanlarından yapılmış, diğerlerinin yanı sıra Mitsubishi için camlar yapan, müthiş bir seçenek.

Tech Armor’un ömür boyu garantisi var.

Hatırlamak gerekir ki iPhone 7 Plus kenarları kavisli, bu yüzden bu ekran koruyucuları kabarcıkları ve soyulmaları önlemek için düz yüzeyi örtecek. Tech Armor ile mükemmel netlik, rahat dokunmatik hassasiyet ve 3D Touch uyumluluğu elde edersiniz, bu nedenle iPhone’ınızı sanki korumasız gibi kullanabilirsiniz.

Amazon gibi uluslararası sitelerden Tech Armor ekran cam filmini 6.99 dolara alabilirsiniz.

 

IQ Shield – LiQuid Skin

 

iPhone 7 Plus Film ekran koruyucuları arasında en iyi seçeneklerden birisi de IQ Shield’dir. Bu kaliteli temperli cam koruyucu, çok katmanlı bir ekran koruyucusunda bulabileceğiniz tüm özellikleri tek bir güçlü ve dayanıklı filmle harmanlayan tek bir tabakadan yapılır.

IQ Shield iPhone 7 Plus ekranına tam olarak oturduğu gibi, kendini iyileştirici özelliğe sahip oldukları için “akıllı film” olarak sınıflandırılır.

Yukarıda saydığımız diğer ekran koruyucuları gibi, LiQuid Skin ömür boyu garantiye sahiptir.

Amazon gibi uluslararası sitelerden IQ Shield ekran cam filmini 7 dolara alabilirsiniz.

Şu yazılara da bakma isteyebilirsiniz:

Şimdiye kadar yapılmış en havalı 22 iPhone kılıfı

En Dayanıklı iPhone 7 Kılıfları

En İyi iPhone 7 Kılıfları

 

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

6 YORUMLAR

  1. İyi de bunlar kırılmaz-temperli camlar. Ekran koruyucu filmlerden incelemeler bekleriz. Buff, Zore vs. gibi Türkiye’de de satılanlar olursa seviniriz.
    İyi çalışmalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here