iPhone 7 Plus İçin 256 GB’lık Model Resmen Sızdırıldı

0
66

Bir süredir en çok konuşulan sızıntıların arasında minimum depolama alanı 32 GB olan iPhone 7 ile maksimum depolama alanı 256 GB olan iPhone 7 Plus yer alıyor. Gerçekten ciddi bir biçimde teknoloji meraklılarını meşgul eden bu sızıntıların eş zamanlı olarak sızdırılması yine söylentilerin haklı çıkacağını kanıtlar nitelikte oluyor. iPhone 7 256 GB ile gelmeyecek olsa dahi, iPhone 7 Plus için kullanım kılavuzunun sızmış olması bize bu modelin gerçekten çıkacak olduğunu kanıtlıyor.

iPhone-7-Plus-icin-256-GB-lik-Model-Resmen-SizdirildiBu sızıntının uzun süredir tartışılan konuya nokta koymasının ardından gözler tekrar Eylül’ün 7’sine çevriliyor. Zira Apple bize büyük sürprizler yapacak. Dün itibariyle duyurduğumuz iCloud yeni depolama alanlarının da 2 TB noktasına çekilmesi depolama konusunda yapılan gelişimin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor. Geniş bir kitle tarafından 16 GB iPhone modelleri iCloud desteğine rağmen sürekli olarak hafıza sorunu yaşıyor. Dolayısıyla bu durumdan kurtulmak şuan için iPhone 7 ile mümkün hale gelecek. Çünkü orta segment olarak kabul edilebilecek 32 GB minimum konumuna geçiyor. Diğer yandan da 64 ve 128 GB modellerin sabit kalacağı alınan bilgiler arasında.

iPhone 7 Plus için özel olarak çıkartılacak ve tahminlerini sunan analistlere göre Premium model olacağına inanılan 256 GB’lık cihazın fiyat açısından 5.000 TL dolaylarında satılabileceğinden bahsediliyor. Ki birçok kişiye kıyasla da gereksiz görülebilecek kadar geniş bir alan. Ancak profesyonel yaşamın ve iş dünyasının içerisinde yer alan bireyleri hedefine alan Apple iPhone 7 modelleriyle kitlesini genişletmeyi amaçlıyor.

iPhone 7 Plus kullanıcı kılavuzu içerisinde farklı ayrıntılara da yer veriliyor. Oldukça ilgi çeken Lightning EarPods ve dönüştürücü adaptör kutu içeriğinde var olduğunu gösteriyor. Daha önceden 20 $ ile başlayan fiyatlarla satışa sunulan bu adaptörün Apple tarafından ücretsiz sunulması EarPods konusunda kablosuz kulaklığın yaratacağı hayal kırıklığını azaltmayı amaçlayabilir. Çünkü şarj ilk problem iken veri sinyallerinin akışı ikinci sorunun temelini oluşturabilir. Haliyle bu konuda problemler yaşanması durumunda herkesin 3.5 mm jak kullanması mümkün hale getirilmiş oluyor. Gördüğünüz görselin yalnızca iPhone 7 Plus 256 GB modeline ait olduğunu ve iPhone 7 özelliklerini kapsamadığını da vurgulamalıyız.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 3 Çıkış Tarihi ve Ekran Boyutu Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?