iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar 2017

0
41
GSM İletişim
GSM İletişim

iPhone 7 Plus ekran değişimi fiyatı ne kadar sorusu iPhone 7 Plus ekranı kırılan, ön camı çatlayan, dokunmatik alan bir kısmı ya da tamamı basmayan kullanıcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan bir tanesidir.

Apple Uzmanı teknik servis partnerimiz GSM İletişim ile yapmış olduğumuz görüşmelerin ardından iPhone 7 Plus ekran değişimi fiyatının şu anda güncel bir şekilde 150 TL olduğunu öğrendik. (Ağustos 2017 ) Peki GSM İletişim’de ekran değişimi nasıl yapılıyor ?

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

Gsm İletişim’de iPhone 7 Plus ekran değişimi, uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından, tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmakta olan teknik servis odasında, cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılıyor. Bu arada hatırlatmakta fayda vardır ki Türkiye’de ilk iPhone 7 Plus ekran değişimi de bu teknik servis tarafından yapılmış durumda.

GSM İletişim‘de ekran değişimi yapılırken dikkat edilenler ve ayrıcalıklar ise;

  1. Telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmiyor. Bu bilgiler rehber, fotoğraf, uygulama ve benzeri olabilir. Bilgilerinizin silinmeyeceğinin de garantisi veriliyor.
  2. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılıyor. Kesinlikle ön cam değişimi yapılmıyor. Burada dikkat etmelisiniz ki sadece ön cam değişimlerinde cam kısa süre içerisinde cihazdan ayrılıyor ve telefonunuz kullanılamaz hale gelebiliyor.
  3. Telefonunuzun performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmıyor.
  4. iPhone 7 Plus ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar incelemenize izin veriliyor. Herhangi bir tereddüt ya da beğenmeme durumunda ise ücret iadesi hakkınız bulunuyor.
  5. GSM İletişim’e gidildiğinde iPhone 7 Plus ekran değişimi süresi sadece 30 dakika. İki taraflı ücretsiz kargo hizmetlerinden faydalanıldığı taktirde ise bu süre 3 (üç) iş günü.
  6. Ekran değişimi sonrasında ekran kırılması, ön cam çatlaması sorunlar ile tekrar karşı karşıya kalmamanız amacıyla 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyesi takılıyor.
  7. Ekran tamiri sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile sizlere teslim ediliyor. En çok dikkat etmeniz gereken konu ise bu. Çünkü garanti kartı sayesinde ekranınız ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun dahi anında çözüme kavuşturuluyor.

 

Şimdi dilerseniz GSM İletişim’de iPhone 7 Plus ekran değişimi nasıl yapılıyor uzman ve tecrübeli APPLE uzmanlarının çekmiş olduğu özel video sayesinde hep birlikte izleyelim.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor

GSM İletişim‘e ekranı kırık olarak gelen telefonunuz müşteri temsilcileri tarafından teknik servis odasına alınıyor. APPLE teknisyenleri cihazınızda ücretsiz arıza tespiti yapıyorlar. Ardından ise kırık olan ekran özel ekipmanlar kullanılarak telefonunuzdan sökülüyor. Performans artışı yaşanması için telefonunun içerisinde birikmiş olan toz, kir ve benzeri partiküllerin temizliği yapılıyor. Yapılan bu temizliğin ardından sökülen ekran yerine orjinal ekran takılıyor.

İLGİLİ HABER:  iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone 7 Plus ekran değişimi sonrasında teknisyenler tüm testleri yapıyorlar. Yapılan testler sonrasında telefonunuz yine müşteri temsilcileri tarafından sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu aşamada ise cihazınızı dilediğiniz kadar incelemenize izin veriliyor. Herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunuyor. Onay verdiğinizde ilk olarak 30 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılıyor, ardından ise 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanıyor. Garanti kartınız sayesinde yaşanılan en ufak bir sorun dahi anında ücretsiz olarak çözüme kavuşturuluyor.

iPhone 7 Plus Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi ?

iPhone 7 Plus ekranı kırılmış olan, dokunmatiği çalışmayan, ön cam çatlaması sorunu ile karşılaşan kullanıcılar tarafından sıkça sorulan bir diğer soru ise ekran kırılmalarının garanti kapsamı dahilinde olup olmadığıdır. Telefon üreticileri tarafından cihazın darbe alması sonucu hasar görmesi (ekran kırılması, ön cam çatlaması, iç ekranda yaşanan kırılmalar ve benzeri) ve sıvı teması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Yukarıdaki bilgiden sonra belirtmek isteriz ki, cihazınızı alırken kaskosunu da yaptırdı iseniz eğer mutlaka kasko firmanız ile iletişime geçiniz. Kasko sözleşmeniz dahilinde ücretsiz bir şekilde ekran değişimi veya cep telefonu tamiri yapılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Cep Telefonu Tamiri

GSM İletişim’de sadece ekran değişimi değil aynı zamanda cep telefonu tamiri ve diğer bütün değişim işlemleri de bir arada yapılmaktadır. Hemen aşağıda yaşadığınız sorunun çözüm ücreti hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Kasa Değişimi: iPhone 7 Plus kasası yıprandığında, ezildiğinde veya hasar gördüğünde değişim yapılması gerekir. iPhone 7 Plus kasa değişimi fiyatı 350 TL‘dir.

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi: iPhone 7 Plus bataryasının zamanla kullanım ömrü sona ermeye başlayabilir. İlk zamanlarda bir kaç gün giden batarya zamanla bir kaç saat bazına kadar düşebilir. Böyle bir durumda batarya değişimi yapılması gerekmektedir. iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı ise 250 TL‘dir.

iPhone 7 Plus Kamera Değişimi: iPhone 7 Plus arka kamera değişimi fiyatı 150 TL ve yine ön kamera değişimi fiyatı 150 TL‘dir.

Yukarıdaki tamir işlemlerinin dışında iPhone 7 Plus kulaklık soketi, şarj soketi, hoparlör, power tuşu, home tuşu, mikrofon, ses tuşu, sensör ve sim yuvası değişimleri de yapılmaktadır. Değişim fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Apple Uzmanı teknik servis sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?