Iphone 7 Kullanıcıları ile buluşuyor

0
92
Iphone 7 Kullanıcıları ile buluşuyor

İphone 7 kullanıcıları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Apple firması söz konusu akıllı cep telefonu için birçok yeniliğe imza atmayı kafaya koydu. Yapılan bir açıklama da İphone’un 7. Akıllı cep telefonu için kulaklıkların kablosuz olacağı söz konusu oldu. Bu yeniliğe gören Apple kullanıcıları ise hemen sosyal medya da trend yarattı. Kablosuz kulaklık önceden beri var olsa da yeni nesil cep telefonlarla uyumlu olması yeni şeyler katabilir.

Yeni nesil akıllı cep telefonu olan İphone 7 bu sefer yazılımsal olarak pek değişiklik yapmayacak gibi gözüküyor. Apple, diğer yenilik açıklamasında ise 3.5mm’lik kulaklık bağlantısı yerine Lightning sistemini getireceğini söyledi. Yeni nesil kablosuz kulaklıkların ise İphone 7 ile birlikte yer alan bir kutu içerisinde mi yoksa ayrı bir kutu içerisinde mi geleceği merak konusu oldu.  2016 2. Yarısında teknoloji de yer alacak kulaklarına AirPods adı verilecek. AirPods’lar Apple teknoloji firmasının Eylül ayında yapacağı lansman ayında tanıtılacak. Yapılacak lansman’ da Apple ile alakalı yepyeni değişimler, yenilikler de belirtilecek.  Şimdilik sadece kulaklık sisteminden bahsedilse de Apple kullanıcıları tahminen yazılımsal, boyutsal ve tasarımlar olarak da yeni bir İphone bekliyor.
Şimdilik ele alınan bilgiler bu olsa da yakın zamanda Apple yeni bir bilgi için açıklama yapabilir. Açıklama da bulunmasa bile 2016 Eylül ayında yapacağı lansman sergisinde yeni nesil akıllı cep telefonu ile tam anlamı ile tanışabileceksiniz.

 

İLGİLİ HABER:  iPhone nasıl yeniden başlatılır?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?