iPhone 7 Kılıfları Satışa Çıkarıldı

0
135

Eylül ayında tanıtılmasını beklediğimiz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Pro) modellerine ait sızıntılar uzun bir süredir gelmeye devam ediyor. Ancak bugün bir sızıntıdan daha fazlası ile tekrar karşınızdayız. Oppomart adlı internet sitesi bu bağlantı üzerinden iPhone 7 kılıflarının satışını yapmaya başladı. Sitede 9,99$ karşılığında satılan iPhone 7 kılıfları bize çok fazla ipucu veriyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kılıflarını incelediğimizde, özellikle iPhone 7’nin tasarımsal açıdan neredeyse iPhone 6S modeli ile aynı olacağını söyleyebiliriz. Ancak iPhone 7 Plus (Pro) modelinde ise Apple’ın arkada çift kameraya yer verdiğini, daha önce iPad Pro modelinde karşılaştığımız smart connector bağlantısının olduğunu ve aynı zamanda geleneksel 3.5mmlik kulaklık girişinin ortadan kaldırıldığını görebiliyoruz.

iphone 7 kılıf 1

iPhone 7 Plus (Pro) modelinde smart connectorun nasıl bir amaçla kullanılacağına dair henüz bir sızıntı ya da bilgi bulunmuyor. Ancak öte yandan iPhone 7’de 3.5mmlik kulaklık girişinin kaldırılmasıyla birlikte Apple’ın kulaklıkları Bluetooth ya da Lightning girişi üzerinden iPhone’a bağlaması bekleniliyor. Fakat, iPhone 7 kutusundan Lightning girişini 3.5mm kulaklık girişine çeviren bir adaptörün çıkması beklenmiyor.

İLGİLİ HABER:  iPhone 7, Apple Pencil ile kullanılabilecek mi?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?