Geçtiğimiz günlerde Samsung’un Note 7 sonrasında yeni çalışmalar yapacağı belirtilen modeli Samsung S7 amiral gemisi akıllı telefonlar için markanın tasarımsal değişikliklere gideceği yönünde açıklamalar yapılmıştı. Tasarımsal değişiklikler konusunda da ilk olarak renk seçenekleri değişiklikleri sunulmaya başlanmıştı. Bu alanda ilk olarak Samsung safir mavi renk seçeneğini kullanıcılara sunmuştu. Safir mavi serisi akıllı telefonları ile beğeni toplayan modelin bu çalışmasının beğeni toplamasıyla beraber Samsung yeni renk seçeneklerini de kullanıcılara sunacağını açıklamıştı.

Apple Benzeri Modelin Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung’un bu konuda yaptığı açıklama ile Apple’ın iPhone 7 için kullandığı renk seçeneği olan jet black renk seçeneğini kullanacağı ve telefonlarında yeni bir tema tasarlayacağı belirtmiştik. Samsung S7 serisinde tamamen siyah tema ile kullanıcıların karşısına çıkacağı açıklanan Samsung’un yeni renk seçeneğini için yapacağı değişikliklerde ortaya çıktı.

jet-black

Samsung’un jet black modeli olacak olan yeni modelin görselleri de yayınlandı. Samsung tarafından yapılan çalışma sonrasında yayınlanan görsellerle beraber yeni renk seçeneğinin nasıl gözükeceği hakkında da ilk görüntüler gelmiş oldu. Yayınlanan görselde tamamen siyah olduğu gözlenen telefonun renk seçeneği olarak ise parlak siyah değil daha mat bir siyah reni tercih ettiği de ortaya çıktı.

Parmak İzi Sorunu Yaşanacak Mı?

S7 için yayınlanan görselle beraber parlak siyah değil biraz daha mat bir renge sahip olan S7 siyah serisinin bu sayede parmak izi ve kolay çizilme gibi sorunlarla gündeme gelmeyeceği de belirtiliyor. Apple’ın bir hayli eleştiri almasına neden olan parmak izi sorununun S7 siyah seçeneğinde de yaşanıp yaşanmayacağını ise ancak model satışa çıktığında görebileceğiz.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?