iPhone 7 ilk prototipinin resimleri ortaya çıktı

0
586

iphone 7 için şimdiye kadar yaptığımız haberlerin çoğu sızıntılardan ve dedikodulardan ibaretti. Şimdi ilk kez iPhone 7 ‘nin çalışır resimleri yayınlandı.

Bu resimlerde  iPhone 7 çalışırken görünüyor.  Görüntülere baktığımızda şimdiye kadar aldığımız haberlerin çoğunun doğru olduğu görünüyor.

iphone- 7-ilk-resim-1 iphone- 7-ilk-resim-2 iphone- 7-ilk-resim-3 iphone- 7-ilk-resim-12

 

iPhone 7 satış fiyatı

iPhone 7‘nin fiyatı 749 dolar, iPhone 7 Plus’ın fiyatı ise 849 dolardan başlayacak. Özellikle ülkemizde uygulanan vergileri göz önüne alırsak iPhone 7 Plus’ın en düşük satış fiyatının 3499 TL olması beklenebilir.

iPhone 7 çıkış tarihi 

Biz de sezon dizileri gibi, önemli kısımları yazının sonunda vermeyi seviyoruz. Her ne kadar can sıkıcı bir durum da olsa, web yayıncılığı açısından mantıklısı bu. 🙂

Evan Blast’ın son attığı tweet’e göre iPhone 7 16 Eylül 2016 Cuma günü Apple Storelerde satışa sunulacak. 

iPhone 7 almalı mısınız?

Elimizdeki bilgilerle iPhone 7 ile iPhone 6S karşılaştırması yapalım dedik. Bu sayede “iPhone 7 almalı mıyım?” diye düşünenlere de yardımcı olmak istedik.

iPhone 7 almalı mıyım? iPhone 6S’den ne farkı var?  
Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?