iPhone 7 İçin Tasarlanan Koruyucu Kapaklar Sızdırıldı

0
103

Eylül ayın içerisinde tanıtılacak olan iPhone 7 modeli hakkında sızıntıların hiç ardı arkası kesilmiyor. Her gün yeni sızıntı haberleri ile karşınıza çıkıyor ve iPhone 7’nin nasıl görüneceğini sizlere aktarmaya devam ediyoruz. iPhone 7 hakkında gelen en son sızıntıların kaynağı ise Pocket Lint oldu. Sitede yayınlanan haberlerde iPhone 7 modeli için geliştirilmiş kapak ve ön koruyucu paylaşıldı.

iPhone 7 ön

Öncelikle sızdırılan bu fotoğraflar arasında bulunan en dikkat çekici olanı ile başlayalım. iPhone 7’nin ekranını koruyacak olan bu camda, iPhone 6S modelinin neredeyse aynısını görebiliyoruz. Ancak fark oluşturan nokta ise, ön kameranın üzerine konumlandırılmış yeni bir sensör. Bu sensörün ne olduğu ve nasıl bir işe yarayacağı konusunda ise henüz hiç bir bilgi bulunmuyor.

iPhone 7 kılıflar

Paylaşılan bu fotoğraflarda bir de iPhone 7 için üretilmiş olan kılıflar görülebiliyor. Ancak henüz iPhone 7 olmadığı için, taslak model olarak iPhone 6S kullanılmış. Bu da demek oluyor ki, iPhone 7’nin kasa ölçüleri iPhone 6 modeli ile aynı olacak.

Ancak bu kılıfların kamera boşluğu bize yine bir ipucu veriyor ki o da zaten bugüne kadar duyduğumuz çift kamera özelliği.

iPhone 7 hakkında sızdırılan tüm bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Ancak şuana kadar bildiklerimizi hatırlamak gerekirse, iPhone 7’de 3.5mmlik kulaklık girişi olmayacak, arkada çift kamera olacak, dört hoparlör ile gelecek ve A10 çip ile 3GB Ram kapasitesine sahip olacak.

İLGİLİ HABER:  Apple, iPhone 7 Plus'da Çift Kamera Kullanacak

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?