İlginç iPhone kılıflarıyla ön plana çıkan VRS Design bu kezde lansmanı yapılacak olan iPhone 7 serisi kılıf modelleriyle karşımıza çıktı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kılıfları cihazdan daha önce tanıtılarak bir nevi cihazların fiziksel niteliklerini garantiliyor. Bu noktada dikkat çeken tasarımlarında son kullanıcılar üzerinde etkisi büyük.

iPhone-7-icin-Selfie-Cubuklu-Kilif-Tasarimi-ilgi-GoruyorŞimdiye kadar masada durabilmesi için destek ayaklı kılıflar, standart deri kılıflar ve alternatif kullanıma uygun cüzdan gibi kılıflar görmeye alıştık. Ancak yine son yılların en çok kullanılan selfie çubuğunun kılıflara entegre edilmesi gerçekten harika bir fikir olmuş. Selfie çubuklu iPhone 7 kılıfı her ne kadar birçok kişi için lüks tüketim sınıfına girecek gibi gözükse de dayanıksız ve kaybolan aparatlardan daha fazla tercih edilebilir olduğu kesin. VRS Design tarafından yapılan tanıtımda tam 12 farklı kılıf modeli duyuruldu. Bunlar farklı renk ve işlevlere sahipken selfie çubuğu dahil edilen iPhone 7 Plus kılıfı kadar dikkat çeken hiçbir model olmadığının da altını çizelim.

Eğer yeni nesil iPhone’nunuzun kılıfıyla birlikte müthiş selfieler çekmesini istiyorsanız mutlaka bu aparat işinizi kolaylaştıracaktır. Sunulan renk seçeneklerinde Apple tarafından verilen renk paleti kullanılmış. Yani siyah, gri ve beyaz seçenekler ön planda. Aynı zamanda premium renk seçenekleriyle rose, altın ve şampanya renkleri kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Eylül ayında tanıtılacak olan yeni nesil iPhone cihazlar için şimdiden kılıf satışları başladı diyebiliriz. Sizde beğendiğiniz alternatif bir kılıfı satın almak için ilgili siteleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer seçiminiz selfie çubuğu içeren bir iPhone 7 kılıfı ise fiyat bandının bir hayli geniş olduğunu söylemeliyiz. Firma düz deri kılıflardan tutunda renkli kullanış odaklı kılıflara kadar uzanan bir ürün yelpazesini elinde barındırıyor.

iPhone 7 kılıfı selfie çubuğu içerdiğinde 69.99 $ etikete kadar ulaşabiliyor. Ancak kılıf fiyatlarının 19.99 $ ile başladığını vurgulayalım. Yani ortalama 60 TL ile 210 TL arasında değişen fiyatlarla yepyeni iPhone 7 kılıf modelleri sizi bekliyor olacak. Üstelik hepsi bir önceki seriden daha kullanışlı ve daha gösterişli bir imaj çiziyor. Her sene olduğu gibi bu sene de üzerine koyan üreticiler tasarımsal farklılığı ön plana çıkarıyorlar.

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?