Apple’ın çok kısa bir süre önce tanıtımını yaptığını yeni seri bilgisayarları MacBook Pro modeli ile beraber birçok yenilik sunması kullanıcılardan beğeni toplamıştı. Yeni seri bilgisayarlarda yer alan teknik yenilikler, arttırılmış donanım özellikleri gibi birçok eklentinin yanı sıra Apple’ın kullanıcıları memnun eden birçok küçük yenilik sunduğunu da söylemek gerekiyor.

Bu noktada Apple’ın kullanıcılara sunduğu yenilikler arasında en beğenilenlerinden birisi de ışıklı logo tasarımı olmuştu. Arka kapakta yer alan Apple logosunu ışıklandırma kararı alan Apple’ın bu değişikliği ile beraber tasarım konusunda da büyük bir artı aldığını söylemek gerekiyor. Her ne kadar küçük bir değişiklik olarak gözükse de tasarımı oldukça ilgi çeken bir konuma getiren yeni düzenleme sonrasında ise kullanıcılar Apple’a bu yönde birçok istek göndermeye başladı.

iPhone 7 İçin Aynı Düzenleme Beklenmekte

Kullanıcılardan gelen mesajlara bakacak olursak aynı çalışma yoğun bir şekilde iPhone 7 modelinde de isteniyor. iPhone 7 arka kapağında bulunan logosunun ışıklandırılması yönünde gelen tüm isteklere rağmen Apple’ın herhangi bir çalışması olmadığını da belirtelim.

Zira her ne kadar küçük bir düzenleme olsa da Apple’ın iPhone 7 üzerinde böyle bir çalışma yapması için mutlak üretim aşamasından birçok değişikliğe gitmesi gerekiyor. Markanın henüz böyle bir çalışması yok.

iPhone-7-ışıklı-logo

Kullanıcılar iPhone 7 Serisini Modifiye Etti

Apple’ın böyle bir çalışma için herhangi bir girişimde bulunmaması ve uzun sürede bu konuda bir çalışma yapmayacağının düşünülmesi ile beraber bazı kullanıcılar kendi çabaları ile iPhone 7 modelini düzenleyerek arka kapata yer alan logoyu ışıklandırdı. EverythingApplePro adı verilen bir Youtube kanalı tarafından yapılan çalışma ile beraber aslında merak edilen iPhone 7 tasarımı da gerçekleştirildi.

Işıklandırılmış iPhone 7 modeli için yaptıkları çalışmayı Youtube üzerinden paylaşan grubun yaptıkları çalışma ile beraber Apple’a bu yönde daha fazla istek mesajı da gitmeye başladı. Telefonu çok daha alımlı hale getiren tasarım konusunda Apple’ın herhangi bir adım atıp atmayacağı ve bu isteğe nasıl karşılık vereceği de şu an için merak konusu.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?