iPhone 7 İçin Apple Yeni Reklam Kampanyası

0
49
iPhone 7

Apple’ın yeni seri akıllı telefonları iPhone 7 serisi için markanın satışlarının yavaşladığı belirtildi. iPhone 7 satışlarının normal olarak iPhone 8 bekleyen kullanıcılarla beraber satışlarının yavaşladığının ortaya çıkması ile beraber Apple’ın şu an en güncel olan akıllı telefon serisi için yeni bazı çalışmalar yaptığı da ortaya çıktı.

Ara ara benzer çalışmalar yapan ve akıllı telefonları için yeni reklamlar yayınlayan Apple’ın son olarak iPhone 7 Plus serisinin portre modunu vurgulayan bir reklam yayınladığını da biliyoruz. Şimdi ise Apple yine iPhone 7 akıllı telefonlarının kamera özelliklerini öne çıkarmak için yeni bir reklam kampanyası başlattı.

Reklam Kampanyası Karanlık Modda Çekim Özelliğini Öne Çıkarıyor

Söz konusu reklam kampanyasının vurgu yaptığı konu ise iPhone 7 telefonlarının karanlık ortamda çekim kalitesi. Telefonların kameralarının düşük ışıklı ortamlarda ne kadar başarılı olduğunu göstermek isteyen marka bu konuda ise bu kez kullanıcılardan yardım istedi.

Yeni başlatılan kampanya ile beraber Apple iPhone 7 kullanıcılarından karalık ortamlarda telefonları ile çekim yapmaları ve iPhone’un karanlık modunun ne kadar başarılı olduğunu göstermeleri istedi.

iPhone 7 serisinde gece çekim modlarında ne kadar yüksek başarı elde edildiği ve ne kadar yüksek kalite de çekimler yapabildiğinin gösterilmesi için başlatılan kampanya ile beraber Apple’ın bir kez daha akıllı telefonlarının üzerine ilgiyi toplayacağı da düşünülüyor. Söz konusu çekimlerle beraber şimdiden ise Apple’ın iPhone 7 serisi telefonları için bir kez daha kamera özelliklerini de öne çıkarmış olduğunu görebiliyoruz.

 

Hem daha fazla görsel hem de Apple’ın oluşturduğu video için Bu sayfaya da bakabilirsiniz.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?