iPhone 7 Fotoğrafçılık Videoları Devam Ediyor

0
99
iPhone 7 fotoğrafçılık dersleri

Apple’ın geçtiğimiz haftalarda yeni bir atılımı daha ortaya çıkmıştı. Marka yeni seri akıllı telefonları olan iPhone 7 telefonlarına özel fotoğrafçılık eğitimleri adı verilen bir bölüm oluşturmuştu. Daha önce haberlerimizde yer verdiğimiz bu bölüm için ciddi bir uğraş gösteren Apple’ın yeni bölümle beraber kullanıcılara iPhone 7 kameralarını nasıl kullanacakları yönünde birçok bilgi vermeye başladığını da gördük.

Sadece oluşturulan bölüm üzerinden değil aynı zamanda Youtube sayfası üzerinden de bilgiler veren Apple’ın toplamda sayfası için 16 video yayınladığı görmüştük. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonları için verilen kamera ipuçları Apple’ın bir anda gündem olmasını da sağlamıştı.

Fotoğrafçılık Videolarına Yenileri Eklendi

Şimdi ise Apple’ın bu video serilerine yenilerini eklemeye başladığını gördük. Markanın bu kez yeni videolarına tam olarak 4 adet fotoğrafçılık ipuçlarını gösteren videoları eklediğini gördük. Apple’ın yaptığı bu çalışmayla beraber kanalda toplamda 20 adet video öne çıkmış oldu.

iPhone 7 fotoğrafçılık ipuçları için paylaşılan 20 videoyla beraber neredeyse hemen her konuda bilgi veren Apple’ın, kameraları için daha çok video paylaşımı yapacağı beklentisi de var. Hatta bu bölümün artık bir gelenek haline geleceği ve yeni serilerde de devam edeceği de konuşuluyor. Şimdilik sadece 20 video ile sınırlı olan bölümün ilerleyen dönemlerde yüzlerce ipucu videosuyla dolması bekleniyor.

Yeni Videolarda Neler Var?

Tüm bunlarla beraber yeni videolarda nelerin ele alındığından da bahsedelim. Öncelikle fotoğraflarda yakınlaştırma ve uzaklaştırma konuları hakkında bilgi veren videoların bunun dışında fotoğraf dönüştürme özelliklerine de dikkat çektiğini söylemek gerekiyor.

Yakın çekimin nasıl yapılacağı konusunda bilgi veren videoların dışında diğer video serilerinde ise çekilen fotoğrafların siyah beyaz fotoğraflara nasıl dönüştürüleceği hakkında da bilgilerin bulunduğu belirtelim. Toplamda 4 adet yayınlanan video serisiyle beraber iPhone 7 akıllı telefonlarının kameralarını biraz daha detaylı ele alan Apple’ın bundan sonraki videolarında hangi noktalara dikkat çekeceği de merak konusu. Yeni videoları aşağı bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Apple’ın Yeni Işık Ortam Patenti Ortaya Çıktı

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?