iPhone 7 Ekran Değişimi

1
iPhone 7 Ekran Değişimi
iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 ekran değişimi fiyatı 6 GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 150 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından, cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone 7 ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

 1. Ekran değişimi süresi GSM İletişim’e gidildiğinde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 2. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 3. Değişim sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz (uygulama, rehber, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez.
 4. Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran çözünürlüğü/parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır.

iPhone 7 ekran değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone 7 Ekran Değişimi Videosu

GSM İletişim’de iPhone 7 ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz için APPLE teknisyenleri tarafından özel olarak video çekimleri gerçekleştirilmektedir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile ekranı paramparça olmuş iPhone 7 telefonunun ekran değişiminin nasıl yapıldığını tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

iPhone 7 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Ekranı kırık bir şekilde GSM İletişim’e ulaşan cihazınız müşteri temsilcileri tarafından gerekli tüm koşulların sağlandığı teknik servis odasına alınmaktadır.

 1. İlk olarak ücretsiz arıza tespiti yapılır.
 2. Kırık olan ekran özel ekipmanlar yardımı ile cihazdan sökülür.
 3. Telefon içerisinde birikmiş olan kir, toz ve benzeri partiküllerin özel olarak temizliği yapılır.
 4. Sökülen ekran yerine orjinal iPhone 7 ekranı takılır.
 5. Cihazınız teknisyen test onay formundan geçirilir. Bu formdan başarılı bir şekilde geçen telefonunuz incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
 6. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte kalındığında ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi için Tıklayın.

GSM İletişim Güvenilir Mi ?

GSM İletişim, ekran değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran ve bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile tescillemiş bir teknik servistir.

 1. 2760431268 vergi numarası ile Kadıköy Vergi Dairesi’ne bağlıdır.
 2. Yurtiçi Kargo ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Kargo gönderim numarası 298026731‘dir.
 3. GSM İletişim markası tescillidir. Marka tescil numarası 2017 07764 olup bu numara ile ya da GSM İletişim yazarak Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.
 4. Teknik servis sigortalıdır. Yani cihazınız teknik servise girdiği anda sigortalı durumdadır.
 5. Yapılan her parça değişimi sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

Adres Bilgileri

TEL : 0216 550 40 60 GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy

Kargo Gönderim Bilgileri

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da GSM İletişim’e iş yoğunluğunuzdan dolayı gidemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile yapılan kurumsal kargo anlaşması sayesinde cihazınız sadece 1 (bir) iş günü içerisinde GSM İletişim’e teslim edilmekte. Aynı gün içerisinde ekran değişimi ya da cep telefonu tamiri yapılarak sizlere geri gönderim yapılmaktadır. Toplamda 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmektedir.

Kargo gönderimi yapabilmek için herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine gitmeniz ya da Yurtiçi Kargo şubesini arayarak 298026731 kargo gönderim numaranızı vermeniz yeterlidir. Telefonunuz özel olarak paketlenerek ve sizlerden herhangi bir ücret alınmayarak GSM İletişim’e gönderilecektir. Kargo gönderiminde kapıda kredi kartı ile ya da nakit olarak ödeme yapılabilmektedir.

iPhone 7 ekran değişimi ve diğer tamir işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları GSM İletişim’i arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz. Tüm sorularınız uzmanlar tarafından cevaplandırılacaktır.

[bsa_pro_ad_space id=4]

1 YORUM

BU KONUDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here