iPhone 7 Ekran değişimi fiyatı 2018

0
50
GSM İletişim
GSM İletişim

iPhone 7 ekran değişimi fiyatı 6 GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 150 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından, cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone 7 ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

 1. Ekran değişimi süresi GSM İletişim’e gidildiğinde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
 2. Ekran değişiminde komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
 3. Değişim sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz (uygulama, rehber, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez.
 4. Telefonun ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran çözünürlüğü/parlaklığında herhangi bir değişim yaşanmaz.
 5. 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmaktadır.

iPhone 7 ekran değişimi sonrasında cihazınız 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

iPhone 7 Ekran Değişimi Videosu

GSM İletişim’de iPhone 7 ekran değişimi nasıl yapılıyor detaylı bir şekilde inceleyebilmeniz için APPLE teknisyenleri tarafından özel olarak video çekimleri gerçekleştirilmektedir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile ekranı paramparça olmuş iPhone 7 telefonunun ekran değişiminin nasıl yapıldığını tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

iPhone 7 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Ekranı kırık bir şekilde GSM İletişim’e ulaşan cihazınız müşteri temsilcileri tarafından gerekli tüm koşulların sağlandığı teknik servis odasına alınmaktadır.

 1. İlk olarak ücretsiz arıza tespiti yapılır.
 2. Kırık olan ekran özel ekipmanlar yardımı ile cihazdan sökülür.
 3. Telefon içerisinde birikmiş olan kir, toz ve benzeri partiküllerin özel olarak temizliği yapılır.
 4. Sökülen ekran yerine orjinal iPhone 7 ekranı takılır.
 5. Cihazınız teknisyen test onay formundan geçirilir. Bu formdan başarılı bir şekilde geçen telefonunuz incelemeniz amacıyla sizlerin beğenisine sunulur.
 6. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte kalındığında ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
İLGİLİ HABER:  Bir tasarımcının en büyük yardımcısı kullanışlı 5 program

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?