Vodafone iPhone 7 değişim kampanyası başladı

6
574

Güncelleme: Yazdığımız bu haber bugün Vodafone tarafından da doğrulandı. Vodafone tarafından yapılan kampanya duyurusu şu şekilde:

iPhone 7 satışları bugün başladı. Vodafone ile 24 ay taksitle satın alınabilen telefonlardan iPhone 7’nin 32 GB modeli aylık 235 TL, iPhone 7 Plus ise aylık252 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kampanyanın adı: Akıl Almaz Akıllı Telefon Değişim Kampanyası

Gerçekten de akıl almıyor doğrusu. iPhone 7 32 GB modeli;

24 ay x 175 TL (tarifeye ek) = 4200 TL’ye geliyor. Buna ek olarak da 60 TL ‘de her ay tarife ücreti ödeyeceksiniz.

Aslında aynı model MediaMarkt’da dün 3249 TL’ye satışa sunuldu. Sonuçta hükümetin akıllı telefonlara taksit yasağının kimlere yaradığı da aşikar şekilde görülüyor.

 

Birçok insan uzun zamandır iPhone 7 için beklemede. Apple, 7 Eylül’de iPhone 7’yi tanıtacak. Aynı ay içinde de satışa sunacak. Apple çevrelerinden gelen haberlere göre, Apple iPhone 7 için ülkemizde değişim kampanyası düzenleyecek. Daha önce de iPhone değişim kampanyası, bazı operatörlerin ortaklığıyla gerçekleşmişti. iPhone 7 değişim kampanyası ile ilgili son haberlere bakalım.

iphone-7-resim

iPhone 7 almayı düşünüyorsanız, daha ucuza almak için iPhone 7 değişim kampanyasını beklemeyi tercih edebilirsiniz.  NTV tarafından yapılan habere göre,

Apple, birçok ülkede yaptığı değişim kampanyasını iPhone 7’ler için ülkemizde de yapacak. Habere göre, Apple ülkemizde bir operatör firması ile anlaşarak, eski iPhone’ları alarak yerine taksitle yeni iPhone 7 verecek.

 

iPhone 7 ülkemizde 3500 – 4000TL arası bir fiyata satışa sunulacak. Bu fiyat birçok akıllı telefon kullanıcısına fazla geliyor. Apple bunun farkında ve rakiplerinin karşısında satış rakamlarını yüksek tutmak zorunda olduğunu biliyor. Özellikle Samsung’un Apple ile rekabette avantajlı duruma geçmesi, şirketi ek önlemler almaya itiyor. Bu yüzden bu tür kampanyaların yapılması şart.

İLGİLİ HABER:  Apple WWDC 2018 Tarihini Açıkladı

 

Eski iPhone’unu getir yenisini götür!

iPhone 7 değişim kampanyasında anlaşmaya en yakın firma Vodafone olarak görünüyor. Apple, zaten Vodafone ile birçok ortak kampanyalar yürütüyor.

iPhone 7 Daha mı Ucuz Oluyor?
iPhone 7 Daha mı Ucuz Oluyor?

Peki bu kampanyadan kimler yararlanabilir?

Öncelikle hangi operatörle birlikte kampanyanın yapılacağına bakmak gerekiyor. Daha sonra karşılaştırma yapmak mümkün olacaktır.

iPhone 7 hakkında sizler için hazırladığımız iPhone 7 özel konusunu okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

iPhone 7 hakkında herşey

Sizler için hazırladığımız aşağıdaki karşılaştırmalardan yararlanabilirsiniz:

iPhone 6s –> iPhone 7 karşılaştırması için tıklayınız.

iPhone SE –> iPhone 7 karşılaştırması için tıklayınız.

iPhone 6 –> iPhone 7 karşılaştırması için tıklayınız.

iPhone 5s –> iPhone 7 karşılaştırması için tıklayınız.

iPhone 5–> iPhone 7 karşılaştırması için tıklayınız.

Benim kişisel görüşüm, iPhone 6s ve iPhone SE kullanıcılarının iPhone 7’ye geçmesinin prestij dışında bir anlamı yok.  iPhone 6 ve daha alt versiyonları kullananlar ise, bu değişim kampanyasını, akıllı telefonlarını yenilemek için fırsat olarak kullanabilirler.

iPhone değişim kampanyası ile ilgili haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Böyle bir kampanyadan yararlanır mısınız? Siz ne düşünüyorsunuz? Bizimle paylaşın..

6 YORUMLAR

  1. merhaba. bu değişim konusunda bir gelişme var mı acaba? benim 5s im var. değiştirmek istiyorum ama ne kadara sayarlar bilmek lazım. vodafone’un halihazırda bir değişim programı var, örneğin benim telefonumu 1200 tl’ye sayıyolarlar ( 3 senelik iphone 5s) ve yerine note5 ‘i tarifeme ek 45 tl ye alabiliyorum.1080 tl ye geliyor note 5 sizce iphone’dan samsung’a geçiş mantıklı mı?

  2. 32 gb kapasitesi olan değişimde verdikleri sanırım. Note 5 i tavsiye eder misiniz peki, iphonedan sonra android korkutuyor açıkcası

    • 1 yıldır note 5 ile birlikte 6s plus kullanıyorum. kesinlikle note5 şarj hız konusunda süper. 6s plus da güzel ama aynı kullanımda note 5 daha uzun süre gidiyor. tabi benim kullandığım ayarlarla. güç modunu açmadığım zaman sabah 10 gibi çıkardığımda gece 1-2 civarlarında %15 20 civarlarına iniyor. güç modu açıksa o akşama %35 %40 garanti kalmış oluyor. geçen aylarda 6s plusu sattım. şuan note 5 i kullanıyorum. iphone 7 plus almayı düşünüyordum yazılımdan dolayı, ios hastasıyım bende 🙂 belki türkiyeye dönerken getiririm 1 tane 7 plus bakalım 🙂

      note5 i tavsiye ederim 1 değil 5 defa.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?