iPhone 7 Bataryalı Kılıflar (En İyi 10)

0
392
PhoneSuit Elite 7 Pro iPhone 7 bataryali kilif

iPhone 7‘nizi ne kadar kullandığınıza bağlı olarak, bir tam şarj size gün içinde yetebilir ya da yetersiz gelebilir. Örneğin, hücresel veri üzerinden müzik dinleyerek bir gün geçirmek istediğinizde, iPhone 7’nizin şarjının uzun süre gitmesi pek mümkün değil. Böyle durumlarda aşağıdaki iPhone 7 bataryalı kılıf modellerinden biri imdadınıza yetişebilir.

#1. Apple Smart Battery Case iPhone 7 Bataryalı Kılıf

Apple iPhone 7 Smart Battery Case

Kapasite: 2,365mAh
Çıkış Gücü: 1.0A
Boyut: 7.4 x 3.5 x 0.9 inç
Ağırlık: 158.7g

iPhone 7 ile tam uyumlu bir bataryalı kılıf istiyorsanız, Apple’ın kendi Smart Bataryalı Kılıfı sizin için ideal bir aksesuardır. Kamera ve kulaklık girişi için kusursuz boşluklara sahip olan kılıf telefonla konuşma, internet ve video kullanım sürelerini sırasıyla 26, 22 ve 24 saate yükseltiyor. Bu, telefonunu yoğun şekilde kullanan kullanıcıların bile, cihazlarını tam bir şarj ile bir günden fazla kullanabilecekleri anlamına geliyor.

#2. Mophie Juice Pack Air iPhone 7 Bataryalı Kılıf

Mophie Juice Pack Air iPhone 7 Bataryali Kilif

Kapasite: 2,525mAh
Çıkış Gücü: 1.0A
Boyut: 5.90 x 2.80 x 0.65 inç
Ağırlık: 99.5g

Mophie’nin Juice Pack Air bataryalı kılıfı, şirketin iPhone 6 ve iPhone 6S için ürettiği bataryalı kılıflarına benziyor. 500 kez yeniden şarj edilebilir olan kılıf, kullanımdayken iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazınıza yaklaşık 27 saat pil ömrü sağlayabiliyor. Telefonunuzu şarj etmeye başlamak için arka taraftaki düğmeye sadece iki saniye basılı tutmanız yeterli. Juice Pack Air’ın arkasında ne kadar güç kaldığını göstermek için LED’ler var. iPhone’dan çıkarmadan şarj edilebiliyor ve hoparlörü, mikrofon girişini, kamerayı veya telefonun diğer önemli bileşenlerini engellemiyor. Kılıf, aslında telefonun ses kalitesini artırmak üzere tasarlandı. Telefonun sesini altından öne doğru yönlendiriyor. Ayrıca, Mophie’nin Charge Force kablosuz montaj aparatıyla uyumlu olduğundan, sürüş sırasında kolayca şarj edebilirsiniz.

#3. Foxin iPhone 7 Bataryalı Kılıf

Foxin iPhone 7 bataryali kilif

Kapasite: 7,000mAh
Çıkış Gücü: 1.0A
Boyut: 7,4 x 4,1 x 1 inç
Ağırlık: 136.08g

iPhone 7 bataryanızı günde bir kaç kez şarj ediyorsanız, FoxIn’in bataryalı kılıfı size destek olabilir. 7,000mAh bataryası sayesinde, telefonunuzu günde iki kez tamamen şarj etme kapasitesine sahiptir. Telefonunuzu kılıfın içindeyken şarj edebilirsiniz ve iPhone’un şarjı dolduğunda şarj işlemi bataryalı kılıf için devam eder. Yan tarafında ayrıca başka bir cihazın şarj edilmesine izin veren bir USB girişi bulunmaktadır.

Bununla birlikte, bu özel kılıfın bir kusuru var. Kılıf, iPhone 7’nin Lightning girişine bağlı duruyor. Bağlantı noktası telefonu kılıfa bağlamak ve şarj etmek için kullanılabilir olsa da, her iPhone ile birlikte gelen Apple kulaklıklarını telefonunuz kılıfın içindeyken kullanamıyorsunuz. Bu sizin için sorun değilse, bu kılıf güvenle satın alabilirsiniz. Kılıf telefonunuzu düşmelere ve darbelere karşı korusa da, mümkünse şiddetli düşmelerden kaçının.

#4. Maxdara iPhone 7 Bataryalı Kılıf

Maxdara Bataryali Kilif

Kapasite: 5,200mAh
Çıkış Gücü: 1.5A
Boyut: 5.6 x 2.7 x 0.6 inç
Ağırlık: 82.2g

Maxdara’nın bataryalı kılıfı, iPhone 7’nizi şarj edilmiş ve hazır durumda tutar. Kılıfın arkasındaki pil göstergesi sayesinde, iPhone 7’nizde ne kadar güç kaldığını size bildirir. Telefonunuzu kılıf ile şarj etme zamanı geldiğine, işlemi başlatmak ve durdurmak için On/Off düğmesini kullanırsınız. Kılıfta telefonunuzun mikrofonu, düğmeleri ve kamera için kesin kesimler mevcut. Ayrıca telefonunuzu çizilmelere ve şoklara karşı koruyacaktır.

#5. Trianium Atomic Pro iPhone 7 Bataryalı Kılıf

Trianium Atomic Pro iPhone 7 bataryali kilif

Kapasite: 3,200mAh
Çıkış Gücü: Bilinmiyor
Boyut: 5.9 x 2.7 x 0.4 inç
Ağırlık: 158.7g

Trianium bataryalı kılıf bu listede daha düşük kapasitelerden birine sahip olsa da, telefonunuzu canlı tutmak için işini yapacaktır. iPhone 7’nizin bataryasına ek olarak tam bir şarj daha sağlayabilir. Böylece 14 saatten fazla konuşma süresi veya internette gezinmek için 10 saat daha elde etmiş olursunuz. Kılıfın arka tarafındaki LED göstergesi, ne kadar enerjinin kaldığı konusunda sizi bilgilendirir.

Ne yazık ki, Apple’ın Lightning kulaklıklarını veya Lightning bağlantı noktasını kullanan diğer kulaklıkları desteklemez. Genel koruma konusunda endişeleriniz varsa, kılıfın sert arka yapısı ve düşmeler, darbeler ve çizilmelere karşı koruma sağlayan koruyucu bir çift katmanlı tampona sahip olduğunu bilmek sizi rahatlatabilir.

#6. Alpatronix BX170 iPhone 7 Bataryalı Kılıf

Alpatronix BX170 bataryali kilif

Kapasite: 3,200mAh
Çıkış Gücü: 1A
Boyut: 6.05 x 2.87 x 0.63 inç
Ağırlık: 107.7g

Alphatronix’in bataryalı kılıfı, telefonunuzu şarj etme zamanı geldiğinde işi halledecektir. Ancak diğer bazı kılıflar gibi Apple’ın sağladığı kulaklıklar ile uyumlu değildir. Kılıf aynı zamanda Lightning konektörünü kullanacak şekilde tasarlanmadı. Bunun yerine bir Micro USB kablosu gerektiriyor. Ancak endişelenmeyin, çünkü kılıf bir adet Micro USB kablosu ile birlikte geliyor. Telefonu çıkarmadan kasayı şarj etmeye devam edebilirsiniz, ancak bu başka bir kabloyu yanınızda bulundurmanız anlamına geliyor.

Bu kusurları bir kenara bırakacak olursak, iPhone 7’niz için harika bir kılıf ve iyi bir koruma sağlıyor. Çift katmanlı tasarım, sert dış kabuğu şok emici bir tampon ile birleştiriyor, çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzey var ve yükseltilmiş çerçeve, telefon ekran yere gelecek şekilde düştüğünde ekranın darbeye maruz kalmasını engelliyor. Tüm bağlantı noktaları için boşluklara ve arka tarafında pil durumunu gösteren LED göstergelere sahip kılıf, doğrudan Alphatronix’den satın alındığında 1 yıllık garanti kapsamındadır.

#7. Anker PowerCore iPhone 7 Bataryalı Kılıf

Anker PowerCore iPhone 7 bataryali kilif

Kapasite: 2,200 mAh
Çıkış Gücü: Yok
Boyut: 5.55 x 2.76 x 0.6 inç
Ağırlık: 68.03g

Anker PowerCore iPhone 7 için tasarlanmış olsa da, telefonların benzer dış tasarımları göz önüne alındığında iPhone 6 ve 6S ile de kullanılabilir. PowerCore telefonunuzu şarj etmek için iPhone’un Lightning bağlantı noktasını kullanır ve yaklaşık olarak yüzde 100’lük bir şarj sağlayarak, 11 ila 13 saatlik ilave pil ömrü sağlar. Bataryalı kılıfı daha sonra kullanmak üzere şarj etmek için, birlikte verilen Micro USB kablosunu kullanmanız gerekiyor. PowerCore, şarj amaçlı kullanılmadığı zamanlarda, lightning bağlantı noktasını meşgul etmediğinden, kulaklıklarınızı kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, şarj amaçlı kullanılmadığında telefonunuzu güvende tutmaya yardımcı olacak koruyucu bir kılıf gibi hareket edebilir. Özel bir iPhone kılıfı olmadığından ya da çizilmeyi önlemek amacıyla tasarlanmadığından telefonunuzu kılıfın içindeyken düşürmemenizi tavsiye ediyoruz.

#8. YHhao iPhone 7 Bataryalı Kılıf

YHhao iPhone 7 Bataryalı Kılıf

Kapasite: 3,500 mAh
Çıkış Gücü: 1.0A
Boyut: 7.2 x 4.1 x 1.2 inç
Ağırlık: 68.04g

YHhao’nun bataryalı kılıfı, piyasada bulabileceğiniz en yüksek puanlı kılıflardan birisidir. Şu anda e-ticaret sitelerinde neredeyse beş yıldızlı derecelendirmeye sahiptir. Sert bir yapıya sahip olduğundan, düşmeler veya darbeler halinde iyi bir koruma sağlıyor. Arka tarafında, bir güç düğmesi ve mevcut pil kapasitesini gösteren bir şarj göstergesi var. Ayrıca, bir film izlemek veya bir müzik klibinin keyfini çıkarmak istediğinizde, kılıfı stand gibi kullanabilmek için iki ayağa da sahip.

Kılıf, ayrı bir Micro USB kablosuyla birlikte gelmediğinden, kılıfı şarj etmek için iPhone’unuzla birlikte verilen Lightning kablosunu kullanmanız gerekecek.

#9. Maxboost Atomic Power iPhone 7 Bataryalı Kılıf

Maxboost Atomic Power iPhone 7 bataryali kilif

Kapasite: 5,000 mAh
Çıkış Gücü: 1.0A
Boyut: 6 x 2.9 x 0.5 inç
Ağırlık: 140.61g

Bu kılıfta size fazladan 30 saatlik konuşma süresi ve 26 saate kadar internet kullanım zamanı verebilen büyük bir 5.000mAh’lık pil var. Ayrıca birlikte verilen Micro USB kablosuyla takılı iken telefonunuzu bilgisayarınızla senkronize etmenizi ve şarj etmenizi sağlar. Arka tarafında ne kadar güç kaldığını bildiren dört LED’li bir gösterge var. Telefonu çizik, darbe ve düşmelerden koruyan iki parçalı bir tasarıma sahiptir.

Tek dezavantajı, kılıfın herhangi bir Lightning bağlantı noktasına sahip Apple kulaklık ile uyumlu olmamasıdır. Kılıf, Apple MFi (Made For iPhone) sertifikasına sahiptir.

#10. PhoneSuit Elite 7 Pro iPhone 7 Bataryalı Kılıf

PhoneSuit Elite 7 Pro iPhone 7 bataryali kilif

Kapasite: 3.000 mAh
Çıkış Gücü: 1.5A
Boyut: 6.02 x 2.79 x 0.55 inç
Ağırlık: 90g

PhoneSuit bataryalı kılıf, kesinlikle Apple ve Mophie’nin sunduğu ürünlerle birlikte listemizdeki en pahalı kılıflardan biridir ancak paranızın nereye gittiğini görebilirsiniz. İlk bakışta, yer verdiğimiz diğer bataryalı kılıflara çok benzer görünüyor, ancak telefonu şarj etmek için kılıfı etkinleştirdiğinizde, telefonla kurduğu etkileşim konusunda bazı küçük farklar var. Genellikle bir düğmeye basarsınız, ancak PhoneSuit daha moderne bir his için dokunmatik kontroller içerir. Şarjı başlatmadan veya durdurmadan önce, bir saniyeliğine sola veya üç saniye boyunca sol ve sağ tarafa dokunarak pil durumunu kontrol edebiliyorsunuz.

PhoneSuit ayrıca geçişli şarj ve PC eşitleme işlevlerini destekler ve telefonunuz şarj olduğunda otomatik olarak kapanır. Kılıfın tasarımında kullanılan polikarbonat kompozit malzemeler ve çizilmeye karşı dayanıklı kaplama, iPhone 7’nizi mükemmel durumda tutmaya yardımcı oluyor. Dış tasarımda ek kavrama sağlamak için kauçuk, yumuşak dokunuşlu bir kaplama kullanıyor ve pahalı olmasına rağmen, bir bataryalı kılıfta aradığınız her şeyi sunuyor.

Yazarın Tavsiyeleri

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?