iPhone 7 3GB Ram Kapasitesi ile Gelecek

0
81

KGI Analisti Ming-Chi Kuo, bugün yayınladığı raporunda Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 7 modelinde 3 GB Ram kapasitesi kullanacağına dair bir bilgi paylaştı.KGI’s Ming-Chi Kuo, bugüne kadar Apple konusunda ne söylediyse gerçekleşti diyebiliriz. Dolayısıyla, Apple’ın iPhone 7’de 3 GB Ram kullanacağına da şu dakikadan itibaren kesin diyebiliriz.

Ancak, bugün yayınladığımız bir başka haberimizde iPhone 7’ye ait tasarımların çizimlerinin sızdırıldığını söylemişti. Bu tasarımlarda dikkat çeken özelliklerden birisi, iPhone 7 ile iPhone 7 Plus modellerinin farklı özelliklere sahip olması. Örneğin iPhone 7 Plus’da iPhone 7 modeline göre fazla olarak arkada çift kamera ve Smart Connector’un olması gibi.

iPhone 7 Plus modelinin daha fazla özelliğe sahip olacağından dolayı, bu modelin ram kapasitesinin de iPhone 7’ye göre daha yüksek olabileceğini düşünebiliriz. Yani Apple, Eylül’de tanıtacağı tüm iPhone modellerinde 3 GB Ram kapasitesine yer vermeyip, sadece 5.5inç ekran boyutuna sahip olacak olan iPhone 7 Plus modelinde 3GB Ram kullanabilir.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?