iPhone 7 256 GB hafıza ile geliyor

0
92

Apple uzun süre iPhone modellerinde 16, 32 ve 64GB modelleriyle ürünlerini çeşitlendiriyordu. Güçlü iCloud altyapısı sayesinde 16GB modeli bile oldukça talep görüyordu. Android telefonların çoğunda olan ek hafıza kartı takılabilmesi özelliği ise iPhone ürünlerine hiç gelmedi.

Önümüzdeki ay iPhone 7 , iPhone 7 Plus modelleri Apple tarafından tanıtılacak. (Tahmini 9 Eylül). Birkaç gün sonra ise, iPhone 7 satışa sunulacak.

Birkaç aydır iPhone 7 ve iPhone 7 Plus nasıl olacak? Özellikleri neler olacak? şeklinde sızıntıları paylaşıyorduk. Bu sızıntıların neredeyse tamamı doğru çıkacak gibi görünüyor. En son iPhone 7’nin kapasitesinin ne olacağına dair çıkan haberler, bizi doğrular nitelikte.

DigiTimes’in haberine göre iPhone 7’de 256 GB flash hafıza olacak. Bu haberin kaynağı oldukça sağlam. Tayvan’lı araştırma şirketi, TrendForce.

iPhone 7 hakkında tüm bilgilerimizi kısaca toparlarsak,

iPhone 7 ; 32GB, 128 GB ve 256 GB flash hafıza çeşitleri ile gelecek.

 

En çıkan iPhone modellerinde (iPhone 6/6Plus ve iPhone 6S/6S Plus) hafıza çeşitler şu şekildeydi:

16 GB, 32 GB ve 64 GB

Görünen o ki, Apple müşterilerin uzun zamandır şikayet ettiği 16 GB modelinden sonunda vazgeçmiş görünüyor.

Son zamanlarda Apple cephesinden gelen haberler pek iyi değil. Satış rakamları sürekli düşerken, Samsung, Huawei gibi markalar çok iyi bir yükseliş temposu yakaladı. Rakiplerinin çıtayı yükseltmesi, Apple kullanıcıları açısından iyi sonuçlar verecek gibi görünüyor.

iPhone 7 nasıl olacak? iPhone 7 ne zaman çıkacak? iPhone 7’nin özellikleri nasıl olacak? gibi soruların cevabını özel iPhone 7 sayfamızda bulabilirsiniz.

iPhone 7 hakkında tüm bilgiler
İLGİLİ HABER:  Apple 2015 Yılının En Değerli Küresel Markası Seçildi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?