Apple’ın bir ilke imza atarak iPhone 7 modelinde 256GB dahili depolama alanı seçeneği ile pazara gireceği neredeyse kesinleşti diye biliriz. Bugüne kadar hep başarılı sızıntılar gerçekleştiren OnLeaks, geçtiğimiz gün paylaştığı fotoğraflarla Apple’ın yeni amiral gemisi hakkında önemli bilgileri de sızdırmış oldu. OnLeaks’in paylaştığı görselleri incelediğimiz iPhone 7 Plus modelinde kullanılacak olan çift kamerayı görebiliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir haberde, Apple’ın iPhone 7 Plus’da kullanacağı çift kamera için Sony’den vazgeçip LG ile çalışacağından bahsetmiştik. Sızdırılan görselde çift kamerayı görebiliyoruz ancak üzerinde hangi firmanın ürettiğine dair bir bilgi ya da logo bulunmuyor.

iphone 7 plus kamera

Diğer bir yandan Apple’ın depolama alanı konusunda 16 GB modeliden vazgeçmeyişi her zaman tartışılan bir konu olmuştur. Sızdırılan görseli incelediğimizde Apple’ın iPhone 7 modelinde de bu sevdadan vazgeçmediği açık. Bilgilere göre Apple, iPhone 7 modelini 16, 64 ve 256 GB depolama alanı seçenekleri ile satışa çıkaracak.

İLGİLİ HABER:  Apple'ın Yeni Patenti, iPhone 7 Kablosuz Kulaklığa Sahip Olacak

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?