iPhone 6s’le 16 GB Depolama Alanı Devam Edecek

0
714
Yeni Apple serivis sisteminde değişikliğe gidiyor

iPhone 6s’le ilgili sızıntılar devam ediyor. Parça sızıntılarının yanında gelen kutu görünümü sızıntıları da iPhone 6s‘e dair büyük ipuçları veriyor. Kutu görünümü resmi bir fotoğraf olmasa da şimdiye kadar çıkan sızıntılarla eş değer bir gerçekliğe sahip olduğunu düşünüyoruz.

Apple’ın rakiplerine karşın depolama alanında bir atağa geçebileceği iddiası sonrası minimum 32 GB depolama alanına sahip iPhone’ların gelmesi bekleniyordu. Ancak Apple iPhone 6s’le 16 GB depolama alanına devam edecek gibi duruyor.

Düşük depolama alanı iPhone kullanıcıları için artık bir sorun. iOS 9 depolama konusunda daha verimli olmasına rağmen özellikle 12 megapiksel ve 4K video çekebilme özellikleri ile yenilenecek olan kamera ile çekilen fotoğrafların ve videoların kaplayacağı alan artacak. Hal böyle olunca hali hazırda yetersiz kalan 16 GB depolama alanı artık daha da yetersiz kalacak.

Şimdi de Apple’ın iPhone 6 ile 16 / 64 / 128 GB olarak güncellediği depolama alanı seçeneklerine ek olarak iPhone 6s’le birlikte 32 GB depolama alanı seçeneğini de ekleyeceği konuşuluyor. Ancak bunun olasılığı bize göre oldukça düşük ama imkansız değil.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 2020 Haptic Touch Özelliğinden Yoksun Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?