Cupertino merkezli şirketin tedarik zincirinden kaynaklara göre, yeni nesil iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın Eylül lansmanından önce üretimine başlanıyor. Apple’ın iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’la ilgili ise büyük planları var.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın bu yılın dördüncü çeyreğinde 50 milyon adet sevkiyat başarısını yakalaması bekleniyor. DigiTimes’ın yayımladığı son rapora göre, iPhone tedarikcilerinden Foxconn Electronics ve Pegatron iPhone 6s ve 6s Plus’ın parça ve bileşenlerini üretime başlamak için teslim aldılar.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’un Apple’ın talebi artan en büyük iki modeli olması bekleniyor. Apple’ın da iPhone 6s ve iPhone 6s Plus üzerindeki geliştirmeleri ile yeni nesil iPhone’ların Force Touch, A9 işlemci, 2 GB RAM, daha hızlı LTE bileşen desteğine, çok daha iyi kameraya ve geliştirilmiş Touch ID gibi büyük yeniliklere sahip olması bekleniyor.

Apple 2014 yılında 192 milyon adetin üzerinde iPhone sevkiyatı gerçekleştirdi. 2015 yılında, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ında desteği ile 230 ile 240 milyon aralığında iPhone sevkiyatı planlanıyor.

Apple bu denli yüksek sevkiyatı Foxconn, Pegatron, Largan Precision, Catcher Technology, Foxlink Technology, General Interface Solution (GIS), Zhen Ding Technology ve Flexium Interconnect gibi başarılı tedarikçileri ile birlikte sağlayacak.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus için geri sayım devam ediyor…

İLGİLİ HABER:  iPad ve iPhone Sesli Notlar Nasıl Kullanılır ve Düzenlenir?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?