iPhone 6S Plus’ın iPhone 6S’den Farkı, Optik İmaj Sabitleme

2
579

Apple 9 Eylül’de piyasaya yeni sunacağı ürünlerini tanıttı ancak tanıtılan bu ürünlerin yankıları halen daha piyasada devam ediyor. Apple hayranları cihazların teknik olarak tüm detaylarını öğrenmek ve Apple’ın modelleri arasındaki farklarını görmek istiyorlar. Örneğin Apple severler tarafından bile çok bilinmese de Apple iPhone 6S ve iPhone 6S Plusmodelleri arasında bazı farklar bulunuyor.

iPhone 6S Plus’ın Farkı; Optik İmaj Sabitleme

Bazı Apple hayranları iPhone 6S Plus‘un kamerasının sahip olduğu optik imaj sabitleme özelliğinin yazılımsal bir özellik olduğunu savunsa da bu özellik aslında iPhone 6S Plus’un kamerasının donanım olarak farklı olmasından kaynaklanıyor.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Fiyat Farkını Tetikliyor

Apple’ın iPhone 6S Plus modelinde bulunan bu optik imaj sabitleme özelliği iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ın fiyat farkını da tetiklediğini söyleyebiliriz. Bu modellerin fiyatları arasındaki uçurumun tek sebebi ekranın büyümesi, pil gücünün biraz daha arttırılmış olması değil, 6S Plus’ın kamerasının iPhone 6S’e göre daha güçlü olması da diyebiliriz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 6s için Yeni Bir Rapor Yayımlandı

2 YORUMLAR

  1. mrb enes bey ben 6s plus 64 gb alacağım 10_15 gün içerisinde ama gerek kullanıcı yorumları şikayetleri gerekse avea yada pupa bilişim turkcell gibi ciddi boyutta ki kurumsal yerlerden alınmasına rağmen servis sorunu yaşanması açıkcası acaba almasam mı sorusu getiriyor akıla.. sonuçta oldukça yüksek bi meblağ olan fiyatları ödeyip aldığım bi telefonun beni üzer mi kaygısı olmamlı bence ki ben ilk kez ios kullanacağım sırf stabil ve uzun bi kullanım süresi istediğim için andoridde sevdiğim marka htc den bile vazgeçmeyi düşünüyorum yardımcı olurmusunuz uzun bi kullanım için alacağım 6s plus beni üzer mi ?bir de izmirdeyim nerden almamı önerirsiniz ?cevabı mail olarakta gönderebilirsiniz teşekkürler şimdiden…

    • Merhaba,
      Öncelikle iPhone 6S Plus 64GB sizi asla üzmeyecek bir cihazdır. Gerek iOS’un stabilitesi gerek yeterli hafıza alanı, yeterli şarj süresi ( 1 Günden fazla gidecektir ), gerek 6S Plus’ın kamerası. 4K video çekebilir, Live Photos ile canlı fotoğraflar çekebilir ve 3D Touch ile işlemlerinizi çok daha kısa sürede yapabilirsiniz. Şahsen ben iPhone 6S 16GB kullanıyorum gayet memnunum, 6S Plus 64GB eminim sizi memnun edecektir.
      Size şuradan satın alın diyemem ama güvenilir ve büyük bir yerden alabilirsiniz. Apple Premium Reseller’lar vardır mutlaka şehrinizde oralardan alabilirsiniz. Garantisi olduğu sürece hiç bir sorunla karşılaşmazsınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?