iPhone 6s Plus’ın Kutusuna Ait Olduğu İddia Edilen Bir Fotoğraf Sızdırıldı

0
1035
Apple global garanti değişiyor
Apple garanti durumları

iPhone 6s Plus’ın kutusuna ait olduğu iddia edilen yeni bir fotoğraf cnBeta tarafından paylaşıldı. Fotoğraf iPhone 6 Plus’da olduğu gibi beyaz renk odaklı. Fotoğrafta kutunun parçalı bir şekilde olduğu ve parçalarının birleştirilmediği görülüyor.

iphone_6s_plus

Kutunun yan taraflarında iPhone 6s Plus ve diğer yan tarafından Apple logosu yer alıyor. Üst kısmında ise yepyeni duvar kağıdı ile birlikte iPhone 6s Plus’ı tasvir eden bir görüntü mevcut. Paylaşılan kutunun malzemesinin Apple’ın mevcut iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kutu malzemesine göre daha ince bir malzemeye sahip olduğu görülüyor.

cnBeta, iPhone 6s’in mevcut iPhone 6’nın pil kapasitesi olan 1800 mAh’den düşük, 1715 mAh pil kapasitesinde olacağı yönünde. Yine iPhone 6s Plus’ın iPhone 6 Plus’ın pil kapasitesi 2910 mAh’den düşük, 2750 mAh pil kapasitesine sahip olacağını iddia ediyor.

Daha önce ki söylentilerde de, yeni nesil “S” iPhone modellerinin iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a göre pil kapasitelerinin düşük olacağı belirtilmişti. Eğer bu söylentiler doğruysa Apple büyük ihtimalle pil kapasitesi arttırdığı verimlilik sebebi ile düşürmüş olabilir.

Apple’ın 9 Eylül’de gerçekleştireceği etkinlikte iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı tanıtacak. Cupertino merkezli şirket ayrıca uzun zamandır beklenen, yeni dokunmatik uzaktan kumandalı ve tam App Store desteğine sahip yeni Apple TV’yi de tanıtması bekleniyor. Son söylentilere göre Apple 9 Eylül’deki etkinliğini San Francisco’daki Bill Graham Civic Oditoryumu’nda düzenleyecek.

İLGİLİ HABER:  iOS için Firefox Yayımlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?