iPhone 6S Modelleri Bükülüyor Mu ? Bugüne Kadar ki En Sağlamı

0
814

Apple’ın 9 Eylül’de tanıttığı iPhone 6S Modelleri nihayet bugün itibariyle 12 Ülkede satışa çıkarıldı. iPhone 6S modellerinin satışa çıkmasıyla birlikte Apple hayranları tarafında hemen test edilmeye başlandı. Yabancı bir videoda yapılan iPhone 6S bükülme testini izledikten sonra adeta gözlerinize inanamayacaksınız.

Bugüne Kadar ki En Sağlam Akıllı Telefon

Apple’ın yaptığı açıklamalar göre iPhone 6S modellerinde 3D Touch özelliği bulunduğundan dolayı kullanıcıların iPhone’a zarar verememesi için çok özel bir cam teknolojisi kullanıldı ve bu cam bugüne kadar kullanılmış en sağlam cam olarak ifade ediliyor.

7000 Serisi Alüminyum Kasa

Apple’ın iPhone 6 Plus modelinin satışa çıkmasının hemen ardından bir çok kullanıcı cihazın ceplerinde bile kendiliğinden eğildiğinden dolayı şikayetçi olmuştu. Apple bu sorunlarında önüne geçmek adında iPhone 6S modellerinde 7000 serisi alüminyum kasa üretti ve bu kasanın ne kadar sağlam bir kasa olduğunu test videosunu izledikten sonra anlayabilirsiniz.

İki Kişinin Uzun Uğraşları Sonucunda Çok Az Bükülebiliyor

Videodan da anlayabileceğiniz üzere iPhone 6S modelleri o kadar sağlam ki bir kişinin bu cihazlara tek başına fiziksel olarak zarar vermesi neredeyse imkansız. Ancak iki kişinin uzun uğraşları sonucunda cihaz birazcıkta olsa bükülebiliyor.

İLGİLİ HABER:  Alman Operatörler 18 Eylül'deki iPhone 6s Lansmanına Hazırlanıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?