iPhone 6s ekran değişimi 2018

0
37
GSM İletişim
GSM İletişim

iPhone 6s ekran değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte kampanyalı bir şekilde 140 TL‘dir. Ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığı taktirde ise 3 (üç) iş günüdür.

iPhone 6s ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Teknisyenler ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik takmaktadır. Teknik servis odası özel olarak sigortalanmıştır.

  1. iPhone 6s ekran değişimi sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgileriniz (uygulama, rehber, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez.
  2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı/çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  3. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
  4. Ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşmanızı engellemek amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır.
  5. Telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir beğenmeme durumu ya da tereddütte ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.

iPhone 6s ekran değişimi tamamlandıktan sonra 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanmaktadır. Bu sayede ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

iPhone 6s Ekran Değişimi Videosu

iPhone 6s ekran değişimi GSM İletişim’de nasıl yapılmaktadır daha detaylı bir şekilde izleyebilmeniz için profesyonel teknisyenler tarafından özel olarak video çekimleri yapılmakta ve bu videolar GSM İletişim Youtube sayfasına yüklenmektedir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile iPhone 6s ekran değişimi nasıl yapılır tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 Plus ekran değişimi fiyatları 2018

iPhone 6s Teknik Servisi

GSm İletişim’de sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer tüm parça değişim işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile parça değişimi fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

Değiştirilen Parça Fiyatı
iPhone 6s Ekran Değişimi 140 TL
iPhone 6s Kasa Değişimi 250 TL
iPhone 6s Batarya Değişimi 150 TL
iPhone 6s Power Tuşu Değişimi 120 TL
iPhone 6s Şarj Soketi Değişimi 120 TL
iPhone 6s Home Tuşu Değişimi 120 TL
iPhone 6s Mikrofon Değişimi 120 TL
iPhone 6s Ses Tuşu Değişimi 120 TL
iPhone 6s Sensör Değişimi 120 TL
iPhone 6s Sim Yuvası Değişimi 120 TL
iPhone 6s Wifi Değişimi 400 TL

iPhone 6s ekran değişimi hakkında aklınıza takılan tüm soruları hemen aşağıda bulunan yorum alanı aracılığı ile sorabilir uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenleri tarafından cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?