iPhone 6S 1 Dolara Satılıyor !

1
1118

Apple’ın en yeni iPhone modeli olan iPhone 6S 1 Dolara satışa sunuldu. Dünyanın en büyük elektronik cihazlar satan mağazalarından birisi olan Best Buy, tatil sezonu indirimleri kapsamında Apple iPhone 6S modelini sadece 1 Dolardan satışa sundu.

Özellikle yıl sonlarında yapılan indirimler bir hayli artmışken, bu kez mağazalar müşterilerinin dikkatlerini daha çok çekip, daha çok satış yapabilmek adına farklı kampanyalar ortaya çıkardılar. Elektronik satış mağazalarının önde gelenlerinden olan Best Buy‘da bu yöntemi izleyerek müşterilerini daha çok çekebilmek için iPhone 6S modelini sadece 1 Dolardan satışa sundu.

iPhone 6S 16 GB modelini 1 Dolardan satın almak isteyen müşterilerin tek yapmaları gereken Verizon Wireless veya Sprint ile iki yıllık kontrat yapmaları. Best Buy haricinde ise iPhone 6S modeli iki senelik kontratlı olarak 200 Dolar’dan satılıyor. Ancak Best Buy’un yaptığı bu kampanya da çok uzun sürmeyecek.

Son Gün Bu Pazar

iPhone 6S modelini 1 Dolardan satın almak isteyen kullanıcılar internet üzerinden ya da mağazadan satın alabiliyorlar. Ancak bu indirimli fiyatların son günü ise bu pazar.

İLGİLİ HABER:  Samsung ve TSMC 'iPhone 6s' İçin A9 Çip Üretimine Başlıyor

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?