iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Ödüllü Çekilişimizin Kazanan İsimleri Belli Oldu

0
1851

Apple Uzmanı olarak gerçekleştirdiğimiz ilk ve büyük çekilişimizle 1 kişiye iPhone 6 Plus, 2 kişiye iPhone 6 hediye ediyoruz. Katılım şartlarının oldukça kolay olduğu çekilişimize 1.451 kişi katılım sağladı. Öncelikle çekilişimize gösterilen bu yoğun ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyoruz.

Çekilişimizin en başından buyana güven sağlayabilmek amacı ile şeffaf çalışmalar yaptık ve bunun bilinmesini amaçladık. Bunun için “İtiraz Süreci“ni başlattık ve bu süreçte katılım hakları ile birlikte açıklanan katılımcı listesindeki herhangi bir hatayı veya sorunun düzeltilmesi amaçlandı. Yaklaşık 300’ü aşkın itiraz geldi ve Apple Uzmanı ekibi olarak gelen tüm itirazlara dönüşler sağlayarak sorunları giderdik, soruları cevapladık.

Gelen itirazlara göre çekiliş katılım formu yeniden şekillendi ve düzenlendi. Çekiliş için referans alınan katılım listesine buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

Ve gelelim çekiliş sonuçlarına. Çekilişle 3 asil ve 3 yedek olmak üzere toplam 6 kişi belirlendi. İşte kazanan isimler ve yedek talihliler;

iPhone 6 Plus Kazanan İsim;

  • Feyzullah Karagöz

iPhone 6 Kazanan İsimler;

  • Zeliha Sağlam
  • Hatice Köksal

Yedek Talihliler;

  • Necip Fazıl Büyükkeçeci
  • Burak Dündar
  • Havva Soğancı

Öncelikle kazanan katılımcıları tebrik ederiz. Bu aşamadan sonra aşağıdaki açıklamaları dikkatli bir şekilde okumanızı ve belirtilen adımları uygulamanız gerekiyor.

Kazanan İsimlerin İzlemesi Gereken Adımlar Nelerdir?

appleuzmaninet@gmail.com üzerinden bu sayfanın bağlantı linki ile birlikte tam ad soyad belirterek, tarafımıza eposta ile ulaşmanız gerekiyor. Ardından katılım formunda yer alan telefon numarası üzerinden size ulaşılacak, bilgilerinizin teyit edilmesinin ardından hediyenizin kargolanabilmesi için adres bilgisi talep edilecektir. Kazanma hakkınızı kaybetmemek için 07.05.2015 tarihine kadar belirtilen eposta adresi ile dönüş yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde kazanma hakkınızı kaybedeceksiniz ve yine belirtilen tarihten sonra yapılacak hiçbir itiraz kabul edilmeyecektir.

Yedek Talihlilerin İzlemesi Gereken Adımlar Nelerdir?

Yedek talihlilerle, sıralamalarına göre asil kazananların dönüş yapmamaları durumunda doğrudan irtibata geçeceğiz. Bu sebeple şuan için herhangi bir şey yapmalarına gerek yok.

İLGİLİ HABER:  iOS 10 ile Birlikte Siri'ye Gelen Yenilikler!

Hediyeler Ne Zaman ve Nasıl Gönderilecek? Diğer Detaylar Nelerdir?

Hediyeler katılımcılarla irtibat kurulması, bilgilerinin teyit edilmesi ve adres bilgilerinin alınması ile birlikte sponsorumuz tarafından (sürpriz hediyelerle birlikte) adreslerine direk olarak kargolanacaktır. Kargo ücreti gönderen tarafından ödenecektir ve katılımcıdan herhangi bir ücret taleb edilmeyecektir. Ürünlerin faturaları doğrudan kendi adlarına düzenlenecektir.

Ve belirtmek isteriz ki bu son çekilişimiz değil. Bundan sonra yine en yakın tarihte gerçekleştireceğimiz çekilişle hediyeler vermeye devam edeceğiz.