iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Ödüllü Çekilişimizin Katılımcı Listesi ve Kazanılan Katılım Hakları Belli Oldu

10
3230

Gerçekleştireceğimiz bu ilk çekilişimizde, değerli sponsorlarımızın desteği ile 2 adet iPhone 6 ve 1 adet iPhone 6 Plus hediye edeceğiz. Çekilişimize 22.04.2015, saat 17:00 itibari ile katılımlar son bulmuş ve aradan geçen 2 günlük süreçte çekilişe katılımcı listesini ve kazanılan katılım haklarını kontrol ederek belirlemiş bulunuyoruz.

Üzülerek belirtmek istiyoruz ki yaklaşık 250 kişi katılım sırasında yaptıkları hatalı başvuru yüzünden liste dışı kaldılar. Buna sebep olan en büyük hata ise ad soyad bilgisinde yapılan eksiklik oldu. Bir diğer hatalı katılım şekli ise tek bir eposta adresi ile gerçekleştirilen çoklu katılımlar oldu. Sadece adını veya soyadını yazarak, tek bir eposta ile farklı isimlerle çekilişe katılım sağlayanlar seçilmeksizin liste dışı bırakıldılar.

Çekiliş katılımcı listesi ve kazanılan çekiliş katılım haklarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bundan sonraki süreçte bu yazının yayınlanması ile birlikte, yani 25.04.2015 saat 14:30‘la birlikte itiraz süreci başlamıştır. İtiraz süreci boyunca katılımcılar listedeki herhangi bir hatayı bildirmekle yükümlülerdir. Bu bildirimler;

  • Listede yer almıyor oluşunuzu,
  • Katılım hakkınızda ki eksikliği,
  • Diğer her türlü hata, soru veya sorunu

kapsamaktadır. İtirazlarınızı appleuzmaninet@gmail.com üzerinden bildirmeniz gerekmektedir. Bu adres dışında yapılan hiç bir itiraz kabul edilmeyecektir. Son itiraz tarihi ve saati 28.04.2015, saat 14:30‘dur.

Bu sayfa üzerinde yer alan bilgiler mevcut çekiliş sayfasına ektir ve belirtilen şartlara katılımcıların uyması gerekmektedir.

İLGİLİ HABER:  Apple CarPlay Araç Desteği Artıyor

10 YORUMLAR

    • Sonuclar neden hala yayınlanmadı. Bugun itibari ile yayınlanması gerekiyordu. Aslında boyle cekilişlere itibar etmem ama Apple sitesi oldugu icn ciddiye aldım ancak halen sonucları goremiyorum sitenizde ne zaman yayınlamayı duşunuyorsunuz.. teşekkurler..

  1. Hani iPhone 5S ve iPhone 5C kullanıcısıyım! Bugün Apple Store’a gittiğimde iPhone 6 ve iPhone 6+ için o kadar çok kırık ekranla gelmiş müşteri görüyorsunuz ki! Bu yüzden pek iPhone 6 meraklısı olduğum söylenemez ama olsa da fena olmaz diyebilirim. Daha çok eğlencesine ve sitenizin tanıtımı açısından yarışmaya katıldım (yazılarınızın orijinal ve kaliteli olduğunu düşündüğümden). Yalnız 15 kadar hak kazanmış arkadaşları anlarım da! 65, 35, 26, 20, 40, 21, 33 ya da 50 çekiliş hakkı kazananların, nasıl kazandığını insan biraz merak ediyor (65 ya da 50 nedir yaaa)!? Listeye bakınca genelde standart katılım hakları ama diğerleri nasıl bu kadar uçuk rakamlara gelmiş olabilir? Katılım koşullarında ki eksik bilgiden dolayı mı? Facebook’da paylaşılan HER gönderi +3, Twitter’da paylaşılan HER gönderi +3 vs.vs.vs. gibiydi de biz mi bunu sadece tek paylaşım olarak algıladık?

    • Metin Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Evet listede yüksek katılım hakkı elde eden katılımcılar mevcut. Bunun sebebi çekilişin farklı platformlarda duyurulması ile alakalı. Yani 6 farklı blog, forum vb. bir site üzerinde çekilişi duyurduğunuz zaman doğrudan 5*6=30 çekiliş hakkı elde ediliyor. Buna ek olarak normal olarak diğer koşullarında yerine getirildiğini düşünelim, yani; formun doldurulmuş olması +1, Facebook sayfamızın beğenilmesi +1, Twitter’da takip edilmemiz +1, YouTube kanalımıza abone olunması +1, Facebook sayfamızda çekiliş paylaşımının profilinizde paylaşılması +3, çekilişle ilgili kuralına uygun tweet atılması +3 çekiliş hakkı kazandıracaktır. Yani 30+10=40 çekiliş hakkı elde edilmiş olacaktır. Kimi katılımcı oldukça fazla platformda çekilişi duyurmuşlar ve yüksek çekiliş hakkı elde etmişlerdir. Ancak belirtmek isteriz ki çekiliş hakkının yüksek olması %100 o katılımcının kazanacağı anlamına gelmemektedir. Çekiliş sisteminin 1 çekiliş hakkı olan katılımcıya bile kazanma şans vermesi söz konusudur.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?