Apple geçtiğimiz günlerde iPhone 5 Uyku/Uyanma düğmesi değiştirme programı sayfasını güncelledi ve program sürecine 1 yıl daha ekleyerek 2016 yılına kadar değişim yapılabilmesine olanak sağladı. Bu kapsamda sadece iPhone 5 kullanıcıları cihazı ilk alışından sonraki 3 yıl boyunca bu değişim programından yararlanabilecekler.

Uyku/uyanma düğmesi değişim programından yararlanabilmeniz için iPhone’nuz düğme dışında sorunsuz bir şekilde çalışıyor olmalı. Daha önce bu sorun sebebi ile servise para ödediğini düşünen müşteriler varsa Apple para iadesi yapacak.

Programa katılmak için izlemeniz gereken bazı adımlar mevcut. Bunun için öncelikle değişim programı sayfasına buradan erişim sağlayın. Uygunluk durumunu sayfa üzerinden iPhone’nunuzun seri numarasını girerek kontrol edin ve belirtilen adımları takip ederek sorununuzun ücretsiz olarak giderilmesini sağlayın.

 

İLGİLİ HABER:  Apple HomePod Çıkışı Yine Ertelendi

1 YORUM

  1. merhabalar benim iphone 5 cihazım değişime uygun çıktı alalı 1 ay oluyor 2. el aldım fakat cihaz imei ile kasa imei si farklı sizce nasıl bir yol izlemeliyim ? cihazın garantisi yok malesef ama değişim programına uygun?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?