iPhone 12 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

0
3510
iPhone 12 tanıtım tarihi

Tüm dünyayı saran bir pandemi etkisi var. Virüs salgını nedeniyle dengeler değişti. Birçok teknoloji firmasından erteleme kararları geldi ve rutinler değiştirildi. Apple’da bu durumdan etkilendi ve birçok mağazasını kapattı.

Ayrıca ürün tanıtımları da ertelendi. iPhone 12 için de bir gecikme durumu olacağı iddiası vardı. Tanıtımın erteleneceği ve telefonların çıkış yapacağı tarihinde Kasım aylarının sonuna doğru uzayacağı iddiası var. Bugün gelen bir paylaşım ise iPhone 12 tanıtım tarihini ortaya çıkardı.

iHacktu Pro tarafından sızdırılan yeni bilgilere göre Apple yakın zamanda 2 farklı tanıtım gerçekleştirecek.

iPhone 12 Tanıtımı Ne Zaman Yapılacak?

İlk tanıtım 8 Eylül tarihinde yapılacak. Eylül ayının başında yapılan bu tanıtımda başta iPhone 12 akıllı telefonlarının tanıtımı gerçekleştirilecek. 5G destekli yeni iPhone modellerinin tanıtımı ilk aşama olacak ama son aşama olmayacak. Aynı tanıtımda yeni AirPower, Apple Watch 6 ve iPad tanıtımı da yapılacak. İlk etkinlik virüs nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Bakın: iPhone 11 Üretimi Değiştirilecek

8 Eylül tarihinde yapılan bu tanıtım ilk tanıtım olacak ama Apple yakın zamanda bir etkinlik daha gerçekleştirecek. İkinci etkinlik 27 Ekim tarihinde düzenlenecek. Bu etkinlikte de yeni ürünler tanıtılacak ve başta iPad Pro’nun yeni serisinin tanıtıldığını göreceğiz.

Aynı etkinlik kapsamında 13 inç MacBook Pro tanıtılacak ve bu model Apple’ın yeni işlemcisini barındıran ilk model olacak. Apple’ın ilk defa kendi adını taşıyan işlemcilerini bu seride kullanması, yeni MacBook modellerini de önemli kılıyor.

iPhone 12 tanıtım tarihi

Etkinliğin son bombası ise bir aksesuar olacak. Aylardır konuştuğumuz Apple Glass akıllı gözlükleri de yine bu etkinlikle beraber sunulacak. Hatta gözlüğün fiyatı bile belli olmuş durumda. Buna göre gözlük 499 dolar olacak.

Etkinlikler için son iddia bu şekilde. Bu iddialar değerlendirildiği ve zamana bakıldığında herhangi bir gecikme olmadığını anlıyoruz. Özet geçmek adına hangi etkinlikte neler tanıtılacağını liste şeklinde verelim.

İLGİLİ HABER:  Apple 2017'de Neler Getiriyor?Mac,iPhone,iPad Ve Diğer Her Şey

8 Eylül Etkinliğinde

  • iPhone 12 serisi
  • Apple Watch 6
  • iPad
  • Yeni AirPower

27 Ekim Etkinliğinde

  • 13 inç MacBook Pro Apple’ın kendi işlemcisini kullanacak
  • iPad Pro
  • Apple Glass

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?