iPhone 12 Pro Max Canlı Görüntüleri Yayınlandı

0
7689
iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max, yeni akıllı telefonlar içerisindeki en büyük ekranlı telefon olmasının yanında en güçlü telefon modeli de olacak. iPhone ilk defa böyle bir ekran kullanıyor diyemeyiz ama telefonun ekranı 6.7 inç olacak.

Yani gelmiş geçmiş iPhone modelleri içerisinde en geniş ekranlı iPhone modeli. Niye bu kadar net konuşuyoruz çünkü telefonun ekran özellikleri sızdı. Ekran özellikleriyle beraber iPhone 12 Pro Max akıllı telefonlarının gerçek görüntüleri olduğu söylenen görüntüler geldi ve telefon canlı canlı yayınlandı.

iPhone 12 Pro Max Tasarım Detayları ve Ekran Özellikleri

Görseller ekran özelliklerini göstermek için yayınlanmış olan görseller ama dediğimiz gibi telefonun gözüken kısımları var ve bu kısımlar tasarım için de detayların gözükmesini sağlıyor. Sadece üst yarı gözüktüğü için henüz arka tasarım ya da ekranın alt kısmının tasarımı netleşmedi. Ama kasa yapısı ve çentik alanı için önemli bilgiler var.

Görsellere göre yeni akıllı telefonda o büyük çentik kullanılmaya devam edecek. iPhone 12 Pro Max çentik alanı iPhone 11 ile aynı olacak gibi gözükmekte. Buna karşın telefonun yan çerçevelerinin çok daha geniş olduğu ve dış çerçevenin, yani kasa yanlarının düşündüğümüz gibi düz olacağını anlıyoruz. Daha düz bir yüzey olacağı kesin.

Ortaya Çıkan Ekran Özellikleri

Çalışır haldeki telefonun ayarlar sayfası sızmış durumda. Ayarlar sayfasında başta ekran ayarları bölümü var. 6.7 inç ekranın kullanılacağı akıllı telefonun ekranı beklendiği gibi OLED olacak ve ekranın 120 Hz yenileme hızı bulunacak.

İLGİLİ HABER:  Apple'dan iPhone 12'yi İşaret Eden Önemli Düzenleme

2778 X 1284 piksel çözünürlük değeri olan ekranda 458 Ppi piksel yoğunluğu elde edilecek. Haptic Touch özellikli ekran 120 Hz yenileme hızından 60 Hz yenileme hızına geçebilecek. Ekran yenileme hızı düştüğü zaman, şarj süresinin artması sağlanacak.

iPhone 12 Pro Max

Kamera Özellikleri

Telefonun kamera ayarları sayfasında yer alan bilgiler de MP değerleri yok ama LİDAR tarayıcısının kullanıldığını ve 4K 240 FPS /120 FPS ağır çekim videolarını çekebileceği anlaşılıyor. Gece modu, gürültü azaltma modları da yine iPhone 12 Pro Max serisinde yer alan özellikler olacak.

iPhone 12 Pro Max

20W Hızlı Şarj

Paylaşılan son detay iPhone 12 Pro Max hızlı şarj ekranının ayar sayfası. Bu sayfada görüyoruz ki iPhone 12 Pro Max 20W hızlı şarj teknolojisini destekleyecek. Kablosuz şarj destekli olacak olan akıllı telefonda, hızlı şarj için ekstra adaptör alınacak.

iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max canlı görüntüleri ve ayar sayfalarında ortaya çıkan bilgiler bunlar. Bu bilgiler bile yeni telefonun kafamızda canlanması için yetti. Sadece Pro Max için değil muhtemelen diğer modeller için de aynı tasarım kullanılacak ve özellikler benzer olacak.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?