iPhone 12 Kutusundan Çıkacak Tek Aksesuar Görüntülendi

0
5388
iPhone 12 kutu içeriği

iPhone 12 kutu içeriği hakkında kaç tane haber yaparsak yapalım, bir türlü içimize sinmeyen bir konu var. Telefonun kutu içeriği. Kutunun içerisinde kulaklık çıkmayacağı biliniyordu evet ve bu kabul edilebilir bir durumda. Ama sonrasında kutu içerisinden şarj cihazının çıkmayacağı da söylendi.

İşte içimize sinmeyen kısım tam olarak burası. 10 binin üzerinde para vereceksiniz ama kutudan şarj cihazı çıkmayacak. Kulaklık ve şarj cihazının çıkmayacağını düşündüğümüz kutunun içerisinde yer alacak olan tek aksesuar ise sonunda ortaya çıktı.

Bakın: Sorulara Cevap iPhone 12 Kutu İçeriği Videosu Geldi

iPhone 12 Kutusunun İçerisinde Yer Alacak Kablo

Yeni bilgiler ve görsellere göre kutu içerisinde çıkacak olan tek aksesuar USB C – Lightning kablosu olacak. Veri aktarımı ve şarj için kullanılacak olan bu kablo, görüp görebileceğimiz tek kutu içi aksesuar.

Şöyle bir bakıyorum da iPhone 12 kutusunda yer alan kablo bu sefer daha sağlam olacak. Kutudan şarj cihazı çıkarılmış ama dayanıklı bir kablo koyulmuş. Görünen o ki Apple diyor ki sağlam bir kablo sizin için yeterli. 🙂

Şaka bir yana böyle bir tercih yapılması, satışları gerçekten kötü etkileyecektir. iPhone 12 kutu içeriğinde zaten bir kılıf beklemiyoruz. Ekran koruyucu bir cam ya da film beklemiyoruz. Artık kulaklıkları da beklemiyoruz. Tek istediğimiz telefonun şarj aletinin olması.

Belki eski iPhone kullanıcıları bu durumdan çok etkilenmeyecek ve eski telefonlarının şarj cihazlarını kullanabilecekler ama ya Android akıllı telefonlardan iPhone’a geçmek isteyen ve bunun için tercihi iPhone 12 serisinden yana yapacak olan kullanıcılar ne olacak? Tüm iddialara rağmen hala bir umut Apple’ın farklı bir açıklama yapmasını beklemekteyiz.

İLGİLİ HABER:  İlk Modern Tokalı ve Deri Kayışlı Uzay Grisi Apple Watch'lar Teslim Edilmeye Hazırlanıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?