iPhone 12 için Yeni Konsept Videosu Geldi

0
94
iPhone 12

Apple’ın merakla beklenen yeni seri akıllı telefonları için tanıtım tarihi hızla yaklaşıyor. Beklenti telefonların tanıtım tarihinin Eylül ayında olması yönünde. Herhangi bir erteleme gelmeyecek olursa Eylül ayında iPhone 12 akıllı telefonların geldiğini göreceğiz.

Bu sürece kadar ise sürekli yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Kısa süre önce telefonların belli başlı teknik özelliklerinin sızdırıldığını görmüştük. Özellikle kamera kısmında önemli detayların ortaya konulduğu akıllı telefonların şimdi ise yeni bir konsept videosu paylaşıldı. Yine tasarım konusunda önemli bilgileri ortaya koyan videoda dikkat çeken detaylar var.

iPhone 12 Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni konsept çalışmasında dikkat çeken ilk detay ekranlar oldu. Ekran kısmında çerçevesiz bir yapıya yer veriliyor. Diğer modellerden farklı olarak bu seride tamamen çentiksiz bir ekran kullanıldığı ve aynı zamanda çerçevelerin de olmadığı görülüyor. Üst ve alt kısımlarında da çerçevesiz bir tasarımın kullanıldığı görülen akıllı telefonun arka kısımda ise çift kamera ile geleceğini görmekteyiz.

Tabii ki kamera dizilimi daha önce ortaya çıkmış olan kamera dizilimlerinden birisi. iPhone 11 modelinde de aynı tasarımın kullanıldığını görmüştük. Üst üste sıralı olan çift arka kamera ve buna ek olarak bir de flaş ışığının kullanılacağı görülüyor. Genel olarak iPhone 11 ana modelinde kullanılan kamera diziliminin bu seride de kullanılacağını görmek mümkün olacak.

Çift arka kameranın öne çıktığı akıllı telefonun Pro modelinde ise 3 ya da 4 kamera olması beklenmekte. Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi yeni akıllı telefon konsept videosuyla baş başa bırakalım. Bu tasarımın ne kadar gerçeği yansıttığını da bilemediğimizi ekleyelim.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here