iPhone 12 için Eğlenceli Bir Video Yayınlandı

0
41

Apple, bu sene mini modelini saymazsak iPhone 12 akıllı telefonlarının satışlarından bir hayli memnun. Yeni akıllı telefonların Mini dışında satışları rakipleri de geride bırakmayı başardı. Bu demek değil ki Apple reklam odaklı çalışmalar yapmayı kesecek.

Marka her ne kadar ürününe güveniyor olsa da bir yandan da reklam çalışmaları yapmaya devam ediyor. Yeni akıllı telefonlar için bu çalışma kapsamında eğlenceli bir video daha yayınlandı. Video eğlenceli olduğu kadar Apple açısından da mesaj içeren bir video olarak gösterilebilir.

İlginizi Çekebilir: AirPods Max Pil Sorunu Tamamen Çözüldü

iPhone 12 Ne Kadar Dayanıklı?

Hemen her Apple reklamında vurguladığımız gibi bu reklam videosu da standartlara uygun. Burada standartlardan kastımız Apple’ın standartları. Sadece 30 saniye gibi bir süre sunulmuş ama bu süre içerisinde anlatılmak istenen net bir şekilde anlatılmış ve eğlenceli bir video ortaya çıkmış.

Videoda yemek yapmayı pek bilmeyen bir adamın mutfağa girdiğini görüyoruz. Bir yandan iPhone akıllı telefonundan tarifler okuyan bir yandan da telefonundan müzikler açan adam, ortalığı savaş alanına çeviriyor ve tabii ki defalarca telefonu düşürüyor. Telefonu sadece düşürse yine iyi.

Telefonun üzerinde yumurta mı dersini un mu derseniz her şeyi görüyoruz. 30 saniye videonun en dikkat çekici kısmı ise sonunda telefonun yıkanıyor olması.

Adam işini bitirdikten sonra telefonu bir güzel yıkıyor ve video bununla beraber son buluyor. Burada Apple’ın iki şeye odaklandığını görüyoruz. Birinci nokta iPhone 12 modelinde yer alan seramik kalkan. Telefon düşüyor kalkıyor herhangi bir şey olmuyor. Zaten Apple’ın göstermek istediği de bu.

4 kata kadar daha fazla koruma sunan seramik kalka işini en iyi şekilde yapıyor diyebiliriz. İkinci kısımda ise suya karşı dayanıklılık konusunda bir vurgu yapılıyor. Telefondaki IP68 sertifikasına vurgu yaparcasına adam akıllı telefonu musluğun altında yıkıyor.

İLGİLİ HABER:  Apple Watch Satışlarında Yeni Rekor İddiaları

Tabii ki siz yine de telefonunuzu yıkamayın diye bir uyarı da yapalım. 🙂 Çünkü biliyorsunuz telefon suya karşı dayanıklı ama olur da sudan hasar alırsa garanti dışı. Bu sene reklamlar biraz daha az gelir oldu ama Apple’ın benzeri reklamlara da yer vermeye devam edeceği kesin.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?