iPhone 12 parçalarının üretiminin başladığını düşünüyoruz. Koronavirüs pandemisiyle iPhone 12 tanıtımının erteleneceği ve tanıtımın Ekim ayına kalacağı bilgisi var. Ekim ayına kalacak olması, telefonlar için hazırlıkların yapılmayacağı anlamına gelmiyor.

Artık hazırlıkların hızlandığını daha net biliyoruz. Çünkü iPhone 12 serisinden bir modele ait olan anakart sızdırıldı. 4 farklı telefon geleceği için şu an anakartın hangi telefona ait olduğunu bilmiyoruz.

iPhone 12 ile Anakart Tasarımı Değişmiyor

Sızdırılan görselde yine L şeklinde anakart kullanılmış olması dikkat çekici. L şeklinde bir anakart kullanılması önemli bir detay.

İç donanımda tasarım olarak çok bir değişiklik olmayacağı anlamına gelen anakart görseli, dış tasarımda da büyük bir değişiklik olmayacağını işaret ediyor olabilir. Boyutlar değişmediği için tasarım genel hatlarıyla aynı kalacaktır.

Pil boyutunda da bir değişiklik olmasını beklemiyoruz. Anakartın iPhone 12 serisi içerisinde hangi Max modeline ya da Pro modeline ait olduğunu düşünüyorum. Sızıntılarda anakartın hangi versiyona ait olduğuna ilişkin bir bilgi yok.

iPhone 12 anakart

Kartın sadece görsel olarak sızıntısı var. Donanım bilgileri ve diğer teknik bilgiler için herhangi bir belge paylaşımı ya da seri numarası paylaşımı yok.

Anakartın seri numarasının öğrenilmesi hangi versiyona ait olduğunun öğrenilmesi açısından çok önemli. İç donanımı ortaya koyan yeni görsellerde paylaşımlara devam edeceğiz. iPhone 12 bilgileri için bizi takip etmeyi unutmayın.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?