Yaz dönemi geldiği zaman, Apple’ın yeni aksesuarlar tanıtmasına alıştık. Genelde Apple ürünleri için sunulan kılıflar ve diğer aksesuarlarda bir yenileme yapılıyor. Yaz renklerine daha uygun, biraz daha canlı ürünler geldiğine şahit oluyoruz.

Firma 2020 yaz ayları için de aynı yolu izledi ve 8 Haziran itibariyle iPhone 11 modelleri ve Apple Watch modelleri için yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Yeni ürünler yaz renklerini iPhone akıllı telefonlarına ve Apple Watch akıllı saatlerine getiriyor.

iPhone 11 için Yeni Kılıflar – Apple Watch için Yeni Kordonlar

İlk yeni ürünler iPhone 11 için gelen kılıflar oldu. iPhone 11, Pro ve Pro Max modelleri için sunulan 3 farklı renkte kılıf var.

Deniz köpüğü yeşili rengi, keten mavisi rengi ve C vitamini adı verilen turuncu tonlarında bir renk var. Bu 3 rengin de silikon kılıflar için gelmesi, en azından fiyatı biraz daha makul bir hale getirmiş durumda.

iPhone 11

Hangi rengi seçerseniz seçin 39 dolar fiyat var. Türkiye fiyatı henüz belli değil ama vergiler hariç fiyatlar ortalama 260 – 300 TL arasına denk gelecek. Buna bir de vergileri eklediğiniz zaman, Apple’ın pahalı kılıflarına bir yenisi eklenmiş olacak.

iPhone 11 modelleri için sunulan kılıflara benzer tonlarda Apple Watch akıllı saatler için kayışlar da sunuldu.

Apple Watch

40 mm ve 44 mm olmak üzere Apple Watch için iki farklı kasa boyutu için de yeni kordonlar satışa çıkarıldı. Renk seçenekleri benzer. Yine keten mavisi, deniz köpüğü yeşili, C vitamini olarak isimlendirilen ve turuncu tonlarında olan bir renk var. Bu üç renge ek olarak Apple Watch akıllı saatleri için bir de kıyı grisi adı verilen bir renge yer verilmiş. Açık gri tonlarında bir renk.

Apple Watch kayışlarını tercih ederek yeni renkleri alacaksanız, 49 dolar ödemeniz lazım. Yine bu kayışlar için de Türkiye fiyatları netlik kazanmış değil. Yakın bir zaman da fiyatlar az çok netlik kazanır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?