iPhone 11 Türkiye Çıkış Tarihi Açıklandı

0
323
iPhone 11

Yeni Apple akıllı telefonları için beklenen tanıtım 10 Eylül tarihinde yapıldı. 3 yeni akıllı telefon modelinin tanıtılmasının sonrasında, telefonların belli başlı ülkelerde satışa çıktığını görmüştük. Yeni akıllı telefonların yavaş yavaş satışa çıkmaya başlamasına karşın iPhone 11 Türkiye çıkış tarihi açıklanmamıştı. Geçen seneki modellerde olduğu gibi iPhone 11 Türkiye çıkışının gecikmesi söz konusu olacak gibi dururken, beklenen haber geldi.

Telefonların çıkış tarihi açıklandı. Doğrudan Apple tarafından açıklanan iPhone 11 çıkış tarihi, çok beklemeyeceğimizi gösteriyor.

Ekim Ayında iPhone 11 Türkiye’de!

Yeni akıllı telefonlar için yapılan açıklamaya göre satışlar, 18 Ekim’de başlayacak. Tüm iPhone 11 modellerinin satışa çıktığını göreceğiz. Yani 18 Ekim tarihinde Pro modellerinin de satışı başlayacak. Yeni akıllı telefon modellerinin satış tarihi açıklanmasına karşın henüz fiyatların açıklanmadığını da ekleyelim.

Fiyatların açıklanması için bir süre daha beklemek gerekecek. Özellikle telefonların Pro ve Pro Max modellerinin fiyatları merakla bekleniyor. Yeni akıllı telefonların fiyatları için tahminler 10 bin TL üzerinde rakamlara çıkılacağı yönünde. Hatta bu sene iPhone 11 Pro Max modelinde 20 bin TL satış rakamlarını görmek mümkün olacak.

iPhone 11

Detaylar için Apple tarafından yapılacak olan fiyat açıklamasını beklemek gerekiyor. Şu an için kesin olan bir şey varsa iPhone 11 Türkiye çıkış tarihi 18 Ekim. 18 Ekim tarihinde sonra Apple Store üzerinden satışlar açılacak ve birçok e-ticaret sitesinden de satışlarında başladığını görmek mümkün olacak.

e-ticaret sitelerinin bazılarında şimdiden ön siparişlerin başladığını da ekleyelim. Fakat önerimiz beklemeniz yönünde. Henüz fiyatlar açıklanmadığı için ön siparişleri vermek pek mantıklı olmayacaktır. Şu an için bu fiyatlar beklentilere göre oluşturulmuş olan fiyatlar.

İLGİLİ HABER:  Hangi iPhone 12 Pro (Pro Max)modellerinin garantisi Türkiye'de geçerli?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?