WWDC 2019, iOS 13, yeni Mac Pro modeli derken Apple’ın birkaç haftadır teknoloji dünyasının gündeminde olduğunu söylemek gerekiyor. Bir yandan yeni yazılımları için paylaşımların yapılmaya devam edildiği markanın bir yandan ise yeni iPhone modelleri için detaylar gelmeye başladı. Son olarak yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtıma çıkacağı konusunda bilgiler paylaşıldı.

iPhone 11 Ne Zaman Tanıtılıyor?

Apple her sene yeni akıllı telefonlarını Sonbahar aylarında tanıtıma çıkarıyor. Yeni akıllı telefonların Sonbahar aylarında tanıtılacağını, hatta Eylül ayında tanıtılacağını biliyoruz. Fakat kesin gün konusunda net bilgiler paylaşılmıyor.

Bu sene ise tanıtım hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Ünlü operatör şirketlerinden biri olan Verizon’dan alındığı iddia edilen bilgilere göre yeni akıllı telefonların yine Eylül ayı içerisinde tanıtıldığını görmek mümkün olacak. Eylül ayında yapılmasını beklediğimiz tanıtımın ise 3.hafta düzenlenecek bir etkinlikle yapılması söz konusu olacak.

iPhone 11

Geçen sene 12 Eylül gününde yapılan tanıtımın, bu sene ise biraz daha geç yapıldığını göreceğiz. Ufak çaplı gecikmenin nedeni konusunda ise yeni akıllı telefonların üretiminden söz ediliyoruz. Üretimde yaşanan bazı gecikmeler nedeniyle, tanıtımın birkaç hafta gecikeceği belirtiliyor.

Tanıtım ise yine 3 yeni iPhone modelinin karşımıza çıkarılmasını bekliyoruz. Verizon operatör firmasından alındığı belirtilen raporlara göre durum bu.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?