iPhone 11 akıllı telefonları için satışlarını çoktan başlatmış olan Apple, şimdi ise resmi aksesuar ürünlerini sunmaya başladı. İlk olarak standart silikon kılıfları piyasaya sürmüştük. Resmi kılıfları için satışlarına devam eden markanın, şimdi ise iPhone 11 Smart Battery Case modelini satışa çıkardığı duyuruldu.

Birkaç modelleri sunulan akıllı bataryalı kılıfın, iPhone 11 modeline uyumlu versiyonu olarak satışa çıkarıldığını görüyoruz. iPhone 11 Smart Battery Case modelinin diğer serilerden farkı ise kamera tuşunun seriye eklenmiş olması.

iPhone 11 Smart Battery Case Özellikleri Neler?

Bataryalı kılıfın içerisinde yer alan ek batarya sayesinde %50 seviyesine kadar daha uzun şarj süresi sunulduğu söyleniyor. En azından Apple’ın açıklaması bu yönde. Pil dayanma süresini %50 oranında arttıran kılıfların, kablosuz olarak şarj edilebildiğini de ekleyelim.

iPhone 11 Smart Battery Case

Hem kablosuz hem de kablolu olarak şarj destekleyen kılıfın dış kısmının silikon bir malzemeden üretildiğini ve telefon için koruma sunduğunu da ekleyelim. Bunun dışında yeni kılıfa bir de tuş eklendiğini görüyoruz. Bu kılıflara eklenen tuşla beraber kameraları açmak mümkün.

iPhone 11 Smart Battery Case

Telefonun kamerasını açmak için kılıfta yer alan tuşu kullanmak yeterli oluyor ve bu tuşlar beraber fotoğraf çekebiliyorsunuz. Bunun dışında kılıfın üzerinde yer alan tuşa basılı tutarak video çekmeniz de mümkün.

Tüm bu özellikleriyle beraber 25 Kasım’da ülkemizde de satışa açılacak olan iPhone 11 Smart Battery Case modelinin 3 farklı renk seçeneği bulunduğunu da ekleyelim. Siyah ve kırık beyaz ve kum pembesi renk seçenekleriyle beraber serinin fiyatı ise 999 TL olarak açıklandı.

İLGİLİ HABER:  Apple Sağlık Sistemi Detaylanmaya Başladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?