iPhone 11 Render Görselleri ve Boyutları Ortaya Çıktı

0
284
iPhone 11

3 yeni akıllı telefonla karşımıza çıkmasını beklediğimiz Apple’ın, yeni akıllı telefonları için önemli bilgiler gelmeye devam ediyor. iPhone 11 serisi olarak karşımıza çıkacak olan yeni akıllı telefonlar içerisinde yer alacak modellerin tasarımı ve ekran boyutları için paylaşılan bilgilerde en net detaylar oldu.

Çok kısa bir süre önce paylaşılan render görselleriyle beraber netlik kazanan telefonların, boyutları için de yeni bilgilerin elde edildiğini söylemek yanlış olmaz. Hemen iPhone 11 render görsellerine ve beklenen ekran boyutlarına bakalım.

iPhone 11 Tasarımı Nasıl Olacak?

Render görsellerine baktığımız zaman, bu zamana kadar ortaya çıkan sızıntıların doğrulandığını görüyoruz. Yine iPhone 11, Max ve 11R modellerini görmek mümkün olacak. iPhone 11 ve Max modelinde üç arka kameranın yer aldığı kare şeklinde bir kamera alanı bulunacak.

Bunun dışında XR modelinin yeni serisinde ise çift kameraya geçiş yapılacak. Beklentilerde olduğu gibi kamera dizilimi ve kamera alanı değişmeyecek.

Bunun dışında her üç modelin de çentik ekran tasarımını devam ettireceğini görüyoruz. Genel olarak tasarım hatları belli olan akıllı telefonların boyutları için de bazı detaylar ortaya çıkmış durumda.

Render görsellerinde elde edilen detaylara göre iPhone 11, 5.5 inçlik ekran boyutuna sahip olacak. Max modelinin 6.5 inçlik boyutu olduğunu ve iPhone 11R modelinin ise 6.1 inçlik bir ekran boyutunun olduğunu göreceğiz. Bunlar dışında çok fazla bir değişiklik beklentisi yok. Tasarım konusunda başka bir detay ortaya çıktığı zaman sitemize ekleyeceğiz.

İLGİLİ HABER:  iPhone'a iTunes ile Zil Sesi Nasıl Yapılır?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?