iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max Kutu İçeriğinde Neler Var?

0
1246
iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro akıllı telefon serisi sonunda karşımıza çıktı. Telefonların henüz ülkemiz satışları ve fiyatlar açıklanmadı ancak bu modeller için tahmini olarak ne denli bir satış fiyatına yer verileceği konusu ortaya çıkmaya başladı. Merakla beklenen yeni akıllı telefon modeller için unutulan, önemsenmeyen bir detay daha var. Bu da yeni seri akıllı telefonların kutu içeriği.

Çok uzun bir süredir iPhone akıllı telefonlarının kutu içeriği değişmiyordu. Uzun bir süredir söz konusu akıllı telefonların kutu içeriğinde standart adaptör, şarj kablosuz ve kulaklık kullanılıyor. iPhone 11 Pro modellerinde ise durum değişiklik gösteriyor.

iPhone 11 Pro Kutusunda Neler Var?

iPhone 11 Pro akıllı telefon modellerinin kutu içerisinde uzun süredir beklenen bir sürpriz var. Telefonların kutusunda hızlı şarj adaptörü geliyor. Eski model iPhone akıllı telefonlarında hızlı şarj desteği sunuluyor olsa da kutudan ekipman çıkmıyordu. Bunun için kullanıcıların ekstra ekipman alması gerekiyordu.

Başta hızlı şarj adaptörünün alınması ve sonrasında bir de hızlı şarj adaptörüne uygun kablo alınması gerekiyordu. Şimdi ise durum değişiyor. iPhone 11 Pro akıllı telefonlarının ve iPhone 11 Pro Max akıllı telefonlarının kutusunun içerisinde 18 W USB-C Güç adaptörüne yer veriliyor.

iPhone 11 Pro

Kutunun içerisinde yer alan şarj aletinin 18W hızlı şarj desteğine sahip olmasına karşın kablo kısmında da USB-C-Lightning kablosu kullanılıyor. Kutu içeriğinde bunların dışında standart olarak kulaklıklar yer alıyor. Lightning konnektörlü EarPods kulaklıkların da kutunun içerisinde yer aldığını görmek mümkün olacak. Bunun dışında ekstra bir şey görmeyeceğiz.

Yine diğer modellerde olduğu gibi belgeler ve iPhone 11 Pro akıllı telefonlarının ve Apple logosunun da kutunun içerisinde yer aldığını ekleyelim. Burada en iyi gelişme telefonların kutusundan hızlı şarj destekli adaptörlerin çıkacak olması. En azından hızlı şarj desteği için ekstra ödeme yapmaya gerek kalmayacak. Tabii ki telefonların fiyatı düşünüldüğü zaman, kutudan ekipmanların çıkması beklenen bir durum.

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Tanıtıldı! İşte Tüm Özellikler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?