iPhone 11 Pro Modelleri Geliyor

0
604
iPhone 11 Pro

Yeni iPhone modellerinin tanıtımı için çok kısa bir süre kaldı. Telefonların tanıtıma çıkacağı günün 20 Eylül olduğu iddiası var. 20 Eylül itibariyle yeni akıllı telefonların tüm özellikleri açıklanmış olacak. Telefonların özelliklerinin açıklanması için kalan sürenin bu kadar kısa olması, bu modeller için sürekli yeni detayların gelmesine neden oluyor. Son iddia ise iPhone 11 Pro akıllı telefonları.

iPhone 11 Pro Mu Geliyor?

Serinin yeni akıllı telefonları içerisinde 3 model bulunacak. Bu zamana kadar gelen iddialara baktığımız zaman yeni akıllı telefonların, iPhone XR 2019, iPhone XI ve iPhone XL olarak adlandırılacağı söyleniyordu.

Fakat MacRumors tarafından yapılan bir paylaşım sonrasında yeni akıllı telefonların nasıl isimlendirileceği konusunda yeni detaylar ortaya çıkmış oldu. Paylaşıma bakacak olursak söz konusu akıllı telefon modelleri iPhone 11 Pro olarak isimlendirilecek.

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro olarak isimlendirilecek olan modelin, amiral gemisi akıllı telefon modelleri içerisinde en iyi model olması ve bu serinin ekran boyutunun çok daha yüksek olması beklentisi var. Söz konusu akıllı telefonların iPhone Xs Max serisinin yerini alacak olan modeller olduğunu söyleyebiliriz.

Teknik olarak nasıl özelliklerin değişeceği konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Sadece isim kısmında değişiklikler yapılması söz konusu olabilir. Ekstra olarak bir bilgi ortaya çıkacak ya da farklı bir değişikliğin haberi gelecek olursa, sitemizde bu haberlere yer vereceğiz.

Şimdilik merakla tanıtımın yapılacağı tarih olarak gördüğümüz 20 Eylül tarihini beklemek gerekiyor. En azından yeni modelin geleceğine kesin gözüyle bakıldığını söylemek yanlış olmaz.

İLGİLİ HABER:  Apple Konuşmaları Kayıt Altına Mı Alıyor?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?