iPhone 11 Pro Max Gece Çekimine Yeni Bir Örnek Geldi

0
382
Altın Kaplama iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 akıllı telefonlarında farklı bir tasarım sunuldu. Telefonların farklı bir tasarıma sahip olmasının tek nedeni, kullanılan kameralar olmuştu. Ana model için çift kamera sunulmuş, Pro modeller için de 3 kamera sunulduğunu görmüştük. iPhone 11 Pro Max modelinde yer aşan üçlü arka kamera tasarımı bir hayli eleştirildi. Fakat Apple’ın bu kameraları kullanmasında ana neden, kamera performansını arttırmakta.

Gelen kamera çekim örneklerine bakacak olursak, Apple’ın bu konuda başarılı olduğunu da söyleyebiliriz. Yeni akıllı telefonların gece çekim modunu gösteren yeni paylaşım ünlü fotoğrafçı Ryan Russell tarafından geldi.

iPhone 11 Pro Max Gece Çekim Modu

Eski seriler için de değerlendirme yapan isimlerden biri olarak bilinen Ryan Russell tarafından paylaşılan fotoğraf, konserde çekilmiş ve en önemlisi de gece modu ile çekilmiş olan bir fotoğraf. Elton John konserinde çekildiği belirtilen fotoğraf, gece çekim modunun detaylarını ortaya çıkarıyor.

Fotoğrafa baktığımız zaman, oldukça düşük ışıkta ne kadar başarılı bir performans sunulduğunu görülüyor. Eski iPhone modelleri ile karşılaştırdığımız zaman yeni iPhone akıllı telefonlarında yer alan gece modunun çok daha başarılı olduğunu söylemek gerekiyor.

iPhone 11 Pro Max

iPhone XS ya da iPhone X modeliyle karşılaştırdığımız zaman yeni akıllı telefon modellerinde yer alan gece çekim modunun bir hayli öne çıktığı görülüyor. Düşük ışık altında renklerin net bir şekilde görüntülenmesi sağlanmış. Bunun dışında uzak yerde yer alan nesnelerin ve insanların da düşük ışık altında belirginleştirilmesi sağlanmış.

Genel performans konusunda değerlendirdiğimiz zaman iPhone modelleri içerisinde en iyi performansın sunulduğunu görüyoruz. Yeni akıllı telefonların diğer rakiplere karşı nasıl bir performans göstereceği ise bir başka tartışma konusu. Huawei gibi oldukça iddialı bir rakip var. Samsung’un Note 10+ gibi iddialı bir akıllı telefonu var.

İLGİLİ HABER:  4 Kameralı iPhone Sızdırıldı – Beklemeye Değer

Bu bağlamda değerlendirdiğimiz zaman yeni akıllı telefonların rakipleriyle detaylı olarak karşılaştırmalarını beklemek gerekiyor. Özellikle gece modu konusunda detaylı bir karşılaştırma yapmak gerekecek. Huawei bu konuda Apple’ı geçebilecek bir seri tanıttı. Mate 30 serisi bu konuda oldukça iddialı bir seri.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?