iPhone 11 Pro Kameraları için Yeni Video Geldi

0
379
iPhone 11 Pro

Apple’ın yeni akıllı telefonlarında en önemli değişikliklerin başında kameralar geliyor. Uzun bir süredir aynı kamera sistemini kullanan Apple, bu sene kamera sisteminde bir değişikliğe gitme kararı almıştı. Markanın yeni akıllı telefon modellerinde çift yerine 3 kameraya geçiş yaptığını gördük. iPhone 11 Pro ve Pro Max modellerinde 3 kamera kullanılmasıyla beraber yazılımsal olarak kamera iyileştirmelerinin yapıldığı da açıklanmıştı.

iPhone 11 Pro Reklamları Başladı

Şimdi ise Apple tarafından reklamlar paylaşılmaya başlandı. Yavaş yavaş marka, tanıtım filmlerini sunmaya başladı. Yeni seri akıllı telefonların kamera özelliklerinin ne kadar başarılı olduğunu göstermek isteyen Apple, son olarak 38 saniyelik bir video paylaştı.

Kendi YouTube kanalından paylaştığı videoda bir köpeği kullanan marka, telefonların 3 kamerasına odaklanmış durumda. Çekim kalitesinin ne kadar iyi olduğunu gösteren videoda dikkat çeken bir başka detay ise gece modunun etkisinin ne kadar başarılı olduğu. Hem gece moduna hem de hareketli çekim modlarına dikkat çeken reklam filmi oldukça kısa.

Reklam filminin kısa olması Apple’ın uyguladığı stratejilerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Reklam filmlerinin devamının gelmesi de bekleniyor. Apple’ın bu konuda nasıl bir karar alacağı bilinmez ama iPhone 11 Pro reklamları uzun bir süre daha devam edecek gibi duruyor. Telefonların kamera performansı için değerlendirmelerin nasıl olacağını da zaman gösterecek.

İLGİLİ HABER:  Türkiye’de iPhone XR Fiyatları Düşecek Mi?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?