iPhone 11 Pro ile Apple Pencil Aynı Kılıfta

0
662
iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro modelinin tanıtımı için çok kısa bir süre kaldı. Eylül ayının ikinci haftasında ya da üçüncü haftasında yeni akıllı telefonların seriyle beraber tanıtılması bekleniyor. iPhone 11 modellerinin içerisinde yer alan iddialı model olması beklenen iPhone 11 Pro akıllı telefonlarına ilişkin de bilgiler gelmeye devam ediyor.

Son olarak iPhone 11 Pro akıllı telefonları için bir kılıf görseli paylaşıldı. Paylaşılan kılıf görsellerinde, Apple Pencil detayı dikkat çekiyor. Öyle ki paylaşılan kılıf görsellerinde akıllı kalemler için özel bir yer yapıldığı görülüyor.

iPhone 11 Pro Kalem Destekli Mi Olacak?

Zaten ekran kısmında geniş bir akıllı telefon olacağı bilinen iPhone 11 Pro akıllı telefonlarının Apple Pencil desteğini sunması söz konusu. Olixar kılıflarında yer alan detayda bu. Kılıflarda arka kısımda Apple Pencil için özel bir yer sunulduğu görülüyor.

Arka kapak kısmında kalem için özel bir alan ayırdığı görülen kılıfların, kamera alanını da vurguladığını da ekleyelim. Öyle ki kılıflara göre kamera alanı kısmında da beklendiği gibi 3 kamera kullanılacak. Üst üste sıralı olarak gelecek olan çift kameranın dışında, ters üçgen şeklinde bir de üçüncü kamera kullanılacak.

iPhone 11 Pro

Flaş ışığının da aynı yerde yer alacağı akıllı telefonların genel tasarımında daha ne gibi değişiklikler olacağını tanıtımla beraber göreceğiz. Gerçekten akıllı kalemler konusunda destek verilip verilmeyeceği ise başlı başına bir soru işareti.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here