iPhone 11 Etkinliği için YouTube Artısı

0
452
iPhone 11

iPhone 11 akıllı telefonlarının tanıtılacağı etkinlik için geri sayım başladı. Aylardır beklediğimiz etkinlik sadece 2 gün sonra karşımızda olacak. Salı günü yeni akıllı telefon modellerinin tanıtılmasını bekliyoruz. Tanıtımda birçok sürpriz göreceğiz ancak tanıtım başlamadan da Apple’ın sürprizleri gelmeye başladı.

Bu kez Apple’ın etkinliğin izlenmesi konusunda yeni bir adım atacağı açıklandı. Bu zamana kadar markanın kendi internet sitesi üzerinden yaptığı canlı yayınlarla etkinliği tanıttığını görmüştük. Yeni akıllı telefonlar bu şekilde tanıtılmıştı. iPhone 11 modellerinde ise farklı bir sistem uygulanacak.

iPhone 11 Etkinliği YouTube Üzerinden Yayınlanacak

Alınan kararla beraber etkinliğin YouTube üzerinden yayınlanacağı açıklandı. Yani artık özel web tarayıcıları, desteklenmeyen tarayıcı sorunları yaşanmamış olacak. YouTube üzerinden canlı yayını takip etmek daha avantajlı olacak.

Bu sayede daha iyi bir altyapı kullanıldığı için yayınlarda herhangi bir donma ya da gecikme olması beklenmiyor. Her sene olduğu gibi yine bu sene de canlı yayınlar bir hayli dikkat çekecektir. Yine her sene olduğu gibi bu sene de sitemiz üzerinden tüm yeni iPhone modellerinin özelliklerini aktarmaya çalışacağız.

Telefonların özellikleri bir yana, etkinlikte tanıtımı yapılacak olan diğer ürünler için de anlık paylaşımlar yapmaya çalışacağız. Tüm yeni modelleri tanıtımın hemen sonrasında sitemizde bulabilirsiniz. Şimdilik Apple tarafından yayın konusunda yapılan sürprizlerle idare etmemiz gerekecek.

İLGİLİ HABER:  Apple Bir Sonraki Jenerasyon Force Touch'lı iPhone'ların Üretimine Başladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?