iPhone 11 Canlı Görüntüleri Ortaya Çıktı

0
557
iPhone 11

Apple’ın yeni amiral gemisi akıllı telefonları için sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni akıllı telefon modelinin tasarımının nasıl olacağı ve sistem özellikleri için beklentilerin neler olduğu konusunda detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bir yandan yeni modeller için detaylar gelmeye devam ederken bir yandan ise iPhone 11 için görseller ortaya çıkmaya devam ediyor.

Son olarak iPhone 11 akıllı telefonlarına ait olduğu iddia edilen canlı görseller yayınlandı. Yayınlanan canlı görseller içerisinde yer alan detaylar, yeni modeller için beklentileri bir kez daha doğrulamış oldu. Hemen yeni akıllı telefonlar için paylaşılan görsellerden söz edelim.

iPhone 11 Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Yeni akıllı telefonun gerçek görüntüleri olduğu iddia edilen görsellere göre iPhone 11 akıllı telefonlarında beklendiği gibi 3 arka kamera bulunacak. Telefonların üst üste çift arka kamera sunacağı ve diğer kısımda ise üçüncü bir kameranın karşımıza çıkacağını görüyoruz.

iPhone 11

Beklendiği gibi yana yatmış üçgen şeklinde bir dizilim sunduğu görülen kameraların, oldukça geniş lensleri olduğunu görmek mümkün oldu. Muhtemelen bu modelin kamera alanının dışında arka kapak tasarımının da aynı olduğunu göreceğiz.

Fotoğraftan elde edilen detay bu şekilde. Tabii ki fotoğrafın resmi olarak doğrulanmadığını ve montaj olup olmadığının bilinmediğini de ekleyelim. Yeni akıllı telefonlar için detaylar ortaya çıkmaya devam ettikçe, bu sızıntıların ne kadar gerçeği yansıttığını görmek mümkün olacak.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here