iPhone 11, 10 Eylül’de Karşımıza Çıkacak

0
246
iPhone 11

Akıllı telefonları merakla beklenen Apple, yaklaşık 1 senedir özel bir çalışma yapıyor. Yeni akıllı telefon modelleri için çalışmalar yapması beklenen markanın, uzun bir süredir iPhone 11 akıllı telefon modellerinin geleceği konusunda da bilgiler paylaşılmaya başlanmıştı.

Sitemizde de iPhone 11 akıllı telefonları hakkında birçok bilgi paylaştık. Belli başlı özellikleri ortaya çıkan yeni telefonlar için çok kısa bir süre kaldı. Resmi olarak da yapılan açıklama sonrasında iPhone 11 akıllı telefonlarını ne zaman göreceğimiz ortaya çıkmış oldu. Buna göre yeni akıllı telefonları önümüzdeki ay içerisinde göreceğiz.

Tanıtım Eylül Ayında Yapılacak

iPhone 11 akıllı telefonlarının tanıtımı 10 Eylül tarihinde yapılacak. Resmi olarak Apple’ın davetiyelerini paylaşmasıyla beraber ortaya çıkan tarihin, akıllı telefonların hazır olduğunu işaret ettiğini görüyoruz. Sadece 10 gün sonra yeni seriyi göreceğiz.

iPhone 11

3 farklı iPhone akıllı telefonu, Apple Watch için yeni model, MacBook için yeni bir model tanıtılması beklenen etkinlik sonrasında yeni yazılım sürümlerinin de yayınlanmadı bekleniyor. iOS 13 işletim sisteminin final serisi, yeni MacOS için final serisi ve WatchOS için yeni sürümün yayına geçmesini bekliyoruz.

Tanıtım sırasında yeni akıllı telefon modelleri için tüm özelliklerden söz edeceğiz. Şimdilik paylaşacağımız bilgiler bu kadar ile sınırlı. Yeni akıllı telefonlar için detaylar paylaşıldığı zaman, eski modellerle de karşılaştırma yapacağız.

İLGİLİ HABER:  iPhone X Satışta! Stok Durumu Nasıl?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?